ГРАНІ-ТИЗДАТЕЛЬСТВО ГРАНИ-Т
Володимир Єшкілєв «Втеча майстра Пінзеля»Інна Волосевич «Про хлопчика»«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»Леся Воронина «Прибулець з країни Нямликів»Ніна Воскресенська «Владар Країни Бажань»Олесь Ільченко «Пригоди динозавриків»Олесь Ільченко «Наші птахи»«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»«Три казочки у в'язочку»Анастасія Крачковська про Евариста Ґалуа, Теодора Рузвельта, Енді Воргола, Михайла Дзиндру, Марґарет Тетчер«По одному віршу ста поетів (1235 р.)»«Казки Японії»Олександр Макаров «Курс юного антиквара»Ярослав Грицак «Життя, смерть та інші неприємності»Ян Твардовський «Ще одна молитва»Біблія «Для сімейного читання з коментарями та ілюстраціями»Про тваринІван Андрусяк «Зайчикова книжечка»Вітаутас В. Ландсбергіс «Мишка Зіта»«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»Н.В. Гоголь «Петербургские повести»«Ростам і Сохраб»«Казки Скандинавії»«Українська графіка першої третини ХХ століття»


Розсилка новин

Підписатися на розсилку







Дитячі книжки

Леся Воронина «Таємне Товариство Боягузів та Брехунів»
Одного разу звичайнісінький хлопчина, навколо якого все було похмурим і буденним, захворів. Проте «хвороба» — геть не звичайнісінька, і якщо чесно, навіть дуже захоплююча. Не треба викликати лікаря, не треба пити ліків і лежати в ліжку, а краще віддатися їй сповна, адже ця хвороба — пригодоманія! Перший симптом — поява чудернацьких предметів, часових та просторових переходів на рідній і давно знайомій вулиці. Другий симптом — коли найрідніші люди, мама з татом і бабуся, виявляються супергероями, які мають родинні таємниці, передані їм із давніх часів. І третій симптом — це така блискавична швидкість подій, що зупинити чи перервати їх неможливо. Та й не треба, адже перш ніж рятувати світ від прибульців-синьомордів, потрібно ретельно попрацювати над собою — пройти випробування, позбутися страхів, стати сміливим і приготуватися до карколомних пригод.

Привіт, це я! Не покидайте мене...
Нелегка це справа — дорослішання. Іноді воно виливається в суцільну халепу: молодша сестричка — вереда, найкраща подруга — зрадниця, сусідський хлопчина Стіан — повний бовдур, батьки — далекі, наче космос. В душі Уди стільки всього накипіло, що тендітній дівчинці вже несила витримувати цей тягар. Що ж їй робити?! Звісно, виплакатися — і тоді разом зі сльозами виллється весь непотріб: старі й нові образи, непорозуміння, брехня, страхи…

«Велика збірка казок»
Чи можна уявити дитинство без Казки? Певно, що ні. Ця книжка, в якій зібрані перлини творчості найрізноманітніших народів, прочинить Вашому синові чи донечці двері у чарівний світ щирої любові, яка долає всі перешкоди.

Надемлінський Олексій «Матильда-мідія»
Доки ви думали-гадали, що можна було б почитати всією сім'єю, Олексій Надемлінський вже приготував нову порцію пізнавальних і повчальних байок, на цей раз про пацючиху на прізвисько Матильда та її пригоди.

Володимир Свідзінський «Чудесна тростка»
Казки класика вітчизняної літератури, одного з найбільших поетів ХХ століття Володимира Свідзінського друкувалися в часописах ще в 1930-ті роки, а відтак на довгі десятиліття були несправедливо забуті разом зі своїм автором. Лише в останні роки український читач наново відкриває для себе дивовижний казковий світ поезії цього «тихого генія».

Олекса Білобров «На межі можливого»
На війні швидко дорослішаєш. Цю стару як світ істину чотирнадцятирічний юнак Хамід розуміє як ніхто. Адже замість іграшкових пістолетів і солдатиків хлопчина змалку «бавився» щонайсправжнішою зброєю, а вій­ну і кров бачив не в телевізорі, а у своєму рідному Афганістані...

Ніна Воскресенська «Владар Країни Бажань»
Захоплива історія про пошуки Країни Бажань, у якій всі мрії стають реальністю.

Марина Аромштам «Коли відпочивають янголи»
«Усе могло би скластися інакше, якби в мене був тато. Мама тоді могла б із ним порадитися. Порадилася б – і не віддала мене вчитися до Тетяни Володимирівни. Тетяна Володимирівна не сказала б: «Встати! Руки за голову!» Дідуся б це не нажахало, і він не наполіг би на тому, щоб перевести мене в іншу школу. І я не потрапила б у клас до Марсем. Це Марсем розповіла нам про янголів – про те, що вони повинні відпочивати. Відтоді минуло багато років. Але коли зі мною щось трапляється – погане чи добре, – я про це згадую…»  

Ірен Роздобудько «Пригоди на острові Клаварен»
Вирушаючи в подорож малесенькою річкою, слід бути особливо обережними, якщо на ній є старезна дамба. Бо в дамбі, можливо, є печера… А в печері – щонайсправжнісінька часова діра… Що чекає на допитливих п’ятикласниць, юних шукачок пригод Клаву й Рено?

Ніна Воскресенська «Останнє бажання короля»
Те, що легко дістається, так само легко і втрачається. Ось і герої цієї захопливої історії втратили можливість користуватися магією, адже вони звикли отримувати все, чого тільки забажають, без зусиль.

Галина Вдовиченко «Мишкові Миші»
Якщо ви гадаєте, що з мишами каші не звариш, то це означає, що вам просто не щастило на мишей.

Андрій Бачинський «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки»
Ці правдиві (ну... майже правдиві) історії, що народилися з леґенд Прикарпаття й Тернопілля, тато Остапа й Даринки розповів з їхніх слів. А для більшої переконливості Даринка супроводила його розповіді власними ілюстраціями.

«Царівна-жаба»
Улюблена казка «Царівна-жаба», прикрашена чудовими ілюстраціями відомої української художниці Катерини Штанко, перетворилася на музей українського побуту та костюму.

Степан Процюк «Марійка і Костик»
Про кохання Марійки і Костика, здається, знала вся школа. Поза очі їх називали Ромео і Джульєттою. Їм заздрили, чинили перешкоди й не хотіли зрозуміти. Однак від того вони ще дужче вірили у своє кохання, а тому ця історія має інший фінал, аніж у шекспірівських героїв.

Міхаель Енде «Джим Ґудзик і машиніст Лукас»
Якщо поштар приніс на ваш острів посилку невідь від кого, адресовану бозна-кому, і в тій посилці виявилося... маленьке чорне немовля – це означає, що почалися пригоди.

Степан Процюк «Залюблені в сонце. Друга історія Марійки і Костика»
Час – єдиний, хто не втомлюється. Він змушує дітей дорослішати, пори року – змінювати одна одну. Але кохання залишається коханням. Якщо воно справжнє.

Денисенко Олександр «Межник, або Всесвітнє свавілля. Ч.1. На грані світла й тіні»
У видимому світі світле неможливе без темного. І той, хто бачить межу між світлозорим і посутенілим і готовий нею іти, приведе тебе, юний читальнику, до Світіні — світа над світом.

Степан Процюк «Аргонавти. Третя історія Марійки і Костика»
Іскра безстрашних шукачів істини та справжнього щастя – аргонавтів – горить у кожного в серці. Вона вказує шлях і супроводжує людину все життя.

Сід Флейшман «Чарівна ферма пана Мак-Брума»
Пан Мак-Брум – великий оптиміст! Найбільший, якого ви тільки могли зустріти! І до того ж – неабиякий «багатій», адже має дружину та одинадцятеро рудих дітлахів. Знаєте, як важко за кожним устежили, коли діти висипаються з автомобіля, мов горох із торбинки, і їх вишикувати й порахувати – неможливо, хіба що прив’язати мотузком одне до одного!

Вітаутас В. Ландсбергіс «Любов коня Домінікаса»
Колись Домінікас був безтурботним диким конем. Він гасав лугами й полями та грався в піжмурки зі знайомими жабками. Направду, він тоді був не дуже вихованим, бо навіть не знав, як потрібно поводитися з гарними панночками-квітами. Навіть не замислювався, що краса існує для того, аби нею милуватися, складати для неї вірші й відчувати від цього велику радість. І лише кохання до синьоокої волошки та мандрівка до Африки змінили коня Домінікаса та весь його світ. 

Андрій Бачинський «Канікули Остапа і Даринки»
Татові Остапа й Даринки – письменникові Андрію Бачинському – нічого не лишалося, як написати про них ще одну книгу. На це в нього були надзвичайно вагомі причини. Найперше – непосидючі допитливі близнята, які мешкають у Львові, навчаються у 6 класі й не люблять нудьгувати. Цього літа вони знайшли собі не менш захоплюючі пригоди – у Криму та в Галичині.

Оксана Лущевська, Лана Світанкова «Солька і кухар Тара-пата»
Смакота — річ, звісно, дуже приємна, однак не така проста, як здається на перший погляд. Бо що, скажімо, у вас передовсім асоціюється зі словом «смакувати»? Напевне, розмаїті смачненькі страви, які приносять задоволення, покращують настрій та самопочуття. І ви маєте рацію — однак не на всі сто відсотків, а приблизно… на п’ять.

Марина Павленко «Домовичок з палітрою»
Ця домашньо-пригодницька повість для хлопчиків і дівчат, які вірять у дива.

Марина Павленко «Домовичок повертається»
До Дарини повернувся друг із її дитинства – Домовичок. Але виявилося, що вона його не бачить і не чує, адже дівчинка виросла і стала зовсім дорослою.

Марина Павленко «Півтора бажання»
Ця книжечка про бабусю Ялосовету, яка збирала казочки. Ох, і назбирала вона їх за своє життя! Серед них і недбала і необережна, неймовірна і забудькувата, вередлива, ще й ощадлива.

Грицько Чубай «Скоромовка не для вовка»
Ця книжка – унікальна! Передовсім тому, що її створив один із найдивовижніших, найсвітліших, найтонших, найяскравіших, найтаємничіших українських поетів ХХ століття – леґендарний Григорій Чубай.

Михаїл Яснов «Життя видатних тварин»
Людина інколи недооцінює значущість домашніх улюбленців. Адже саме вони роблять нас добрішими і людянішими. Властиві тваринам готовність до самопожертви і почуття обов’язку перетворюють їх на відданих та вірних друзів.

Богдан Жолдак «Казкарик, або Казковий конструктор»
Шановні батьки!Просимо вас полишити хатню педагогіку, усі свої надзвичайно важливі дорослі справи, і прислухатися до своєї малечі.

Володимир Богат «У спекотній Африці»
Шановні батьки, ваша дитина, напевне, щодня безліч разів промовляє слова «чому?» та «як?». А часто й сама відповідає на свої питання, вражаючи вас неповторно образним мисленням.

Єва Нарубина «Найдовша колискова, або Зелений кіт»
Що може бути миліше за Хороший Настрій!

Іван Андрусяк «Зайчикова книжечка»
Тато також був маленький. І мама, і навіть бабуся з дідусем теж свого часу були маленькими. І так само, як ти, бавилися, веселились, а іноді й пустували.

Олександр Грін «Червоні вітрила»
Усі знають романтичну історію про червоні вітрила. Справжні, ніжні почуття, мрії і переконання, що в світі є місце для дива і доброти, несуть крізь усе життя герої повісті Олександра Гріна.

Леся Воронина «Хлюсь та інші»
Світ, у якому ти живеш, незвичайний! Озирнись навколо – скрізь і всюди сновигають кумедні чарівні істоти. У воді з бульбашками мешкає зеленкуватий опецькуватий водяник на ім’я Хлюсь.

Мебс Ґудрун «Я-бо знаю, де висить ключ»
Як вдало він усе провернув! Просто клас! Мама поїхала у своїх справах, а Роберт не пішов у жоден табір – хай їх грець, отим таборам! Він повернувся додому, в такий любий будиночок у затінку олив, і тепер кілька днів, аж кілька днів буде сам-саміський – великий Роберт, мудрий Роберт, Роберт-герой! Ще б пак: він-бо знає, де висить ключ…

Надемлінський Олексій «В нетрях одеської кухні»
Увага! Сьогодні на одеській кухні відбудеться бенкет.

Олесь Ільченко «КОЗАК, КОРОЛЬ, КРУК»
Уявляєте, є такий народ, для якого вівсяна каша – найулюбленіша страва! І якщо хтось її не з’їсть, вона образиться і блукатиме по всьому дому. А дракони бувають добрими і живуть у мирі та злагоді з людьми.

Роман Скиба «Кольоровинки»
Ви бажаєте познайомитися з чудернацьким слоном у синіх джинсах, побачити незабудкове небо, розгадати фіолетову загадку, дізнатися, що сонечко їсть на сніданок і які новини повідомляють лісовим мешканцях у телепередачі «Сорочі вісті»?

«Летючий корабель»
Хто першим здогадається прочитати мудру казку, той знайде вихід із будь-якої, навіть найкарколомнішої ситуації.

«Сірко. Солом’яний бичок»
Цінність фольклорної казки в тому, що вона зберігає і передає крізь час та простір набутий досвід, традиції, культуру народу.

Олена Рєпніна «Твоя математика»
Хто сказав, що вчитися рахувати – складно? Не вірте! Насправді це дуже весело й цікаво.

Леонід Гамбурґ «Дитинство п’яти письменників Англії»
Сучасний письменник, Леонід Гамбурґ, пропонує зустрітися із п’ятьма великими британськими письменниками, які навіть тоді, коли стали дорослими, залишалися в душі «вічними хлопчаками».

365 дитячих ігор на кожен день
У що пограємо? Це питання здатне заскочити зненацька навіть найневтомніших на вигадки батьків і вихователів.

Валерій та Наталя Лапікури «Чарівна брама»
Не лише діти, а й дорослі часом бувають непередбачуваними. Отак і подружжя тележурналістів, політологів, аналітиків Валерій і Наталя Лапікури: раптом на рівному місці взяли та й написали повість-фентезі «Чарівна брама». Спершу журнальний варіант, який протягом року друкувався в журналі «Барвінок», а згодом — і повну версію.

Леонід Кононович «Пекельний звіздар»
Дев’ятирічний Івась, син козака, волею долі виявляється втягненим у тисячолітнє протистояння Добра і Зла.

Андрей Будяк «Неболейка»
Никто до сих пор не знал, что у доктора Айболита есть не менее талантливый внук! К нашему ветеринару, так же, как и к его знаменитому дедушке, друг за дружкой приходят со своими недугами разные зверюшки – свинья, у которой обнаружили свинку, цыпленок, больной насморком… 

Ніна Воскресенська «Дивовижні пригоди Наталки в країні Часу»
Книга чудової дитячої письменниці Ніни Воскресенської «Дивовижні пригоди Наталки в країні Часу» поєднала в собі повість з такою ж назвою та три чарівно-повчальних казки «Скринька бажань», «Заповітна мрія», «Розповідь однієї плями».

Ніна Воскресенська «Легенда про Бовдура Великого»
Уяви собі компанію: хлопчик, чаклун, відьма, дракон, жаба, гном, вовкулака… Всі прагнуть потрапити до Країни Мрій. Та в одних героїв для цього не вистачає розуму, в інших – сміливості, а дехто турбується лише про власний шлунок.

Надемлінський Олексій «Дюжина байок Соломона ХII»
Як ви гадаєте, чого не вистачало «для повного щастя» звичайній одеській родині, котра складається з двох доньок-зірвиголів, серйозного батька та матері, котра усе тримає під своїм контролем? Виявляється, їм не вистачало Соломона!

«Сватання мишки»
Ця японська казочка про найгарнішу серед усіх мишей. Якого нареченого їй вибрати?

Григорій Фалькович «Чудер-наський Zoo»
Кожна дитина в певному віці починає експерементувати зі словами, вигадувати нові, придумувати безліч цікавих і веселих мовних конструкцій. Цю особливість дитячого мислення використав при створенні персонажів свого чудер-наського Zoo Григорій Фалькович, відомий поет, лауреат міжнародної премії ім. В.Винниченка.

Даніїл Хармс «Що то було?»
Це збірка поезій видатного російського письменника ХХ ст. Даніїла Хармса, перекладених на українську мову Станіславом Бондаренком. Завдяки винахідливому обігруванню здавалося б стандартних ситуацій, енергійному ритмові, гумору, книжечка прочитується на одному подиху – і справді виникає запитання: «що то було?»

Надемлінський Олексій «Бурчання старого такса»
Все добре завжди повертається! Повернувся до нашої родини і вже відомий нам за книгою Олексія Надемлінського «Дюжина байок Соломона ХІІ» папуга. Та ще й на додачу зі здібністю перероблювати старі приказки на новий лад.

«Три казочки у в'язочку»
До книги увійшли три найпопулярніші українські народні казки.




© 2006—2019 Видавництво «Грані-Т»
Телефон/факс:
+380 44  200-12-57 (58, 59)

Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.
Ел. пошта: office@grani-t.info
Повна контактна інформація