ГРАНІ-ТИЗДАТЕЛЬСТВО ГРАНИ-Т
«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»Про тваринІван Андрусяк «Зайчикова книжечка»Анастасія Крачковська про Евариста Ґалуа, Теодора Рузвельта, Енді Воргола, Михайла Дзиндру, Марґарет ТетчерВітаутас В. Ландсбергіс «Мишка Зіта»Ян Твардовський «Ще одна молитва»«По одному віршу ста поетів (1235 р.)»Олесь Ільченко «Пригоди динозавриків»Олесь Ільченко «Наші птахи»«Українська графіка першої третини ХХ століття»«Казки Скандинавії»«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»Біблія «Для сімейного читання з коментарями та ілюстраціями»Інна Волосевич «Про хлопчика»Леся Воронина «Прибулець з країни Нямликів»Ярослав Грицак «Життя, смерть та інші неприємності»Н.В. Гоголь «Петербургские повести»«Ростам і Сохраб»«Три казочки у в'язочку»«Казки Японії»Володимир Єшкілєв «Втеча майстра Пінзеля»Ніна Воскресенська «Владар Країни Бажань»Олександр Макаров «Курс юного антиквара»


Розсилка новин

Підписатися на розсилкуСерія «Дивний детектив»

Інколи життя тих, кому від 12 до 16 років, скидається на детектив зі справжнісінькими розслідуваннями, карколомними пригодами, небезпечними пошуками загадкових предметів і цікавими незнайомцями, котрі допомагають розкрити таємницю. Кмітливість, розум, наполегливість і допитливість – невід’ємні помічники головних героїв усієї серії «Дивний детектив – 08». Саме такі історії, створені відомими українськими письменниками, увійшли до нової серії видавництва «Грані-Т». Сподіваємося, що інтрига детективів примусить усіх щомісяця з нетерпінням чекати продовження пригод.

Андрій Кокотюха «Рік пригод. Полювання на Золотий кубок»
На старт! Увага! Марш! Починається полювання на Золотий кубок! Здобути його і стати чемпіоном школи мріє кожен спортсмен. Але невідомі злодії задумали його викрасти. Вони прорахували кожен свій крок, окрім одного: їхню таємну змову почули розумник Максим та розбишака Денис.

Андрій Кокотюха «Клуб Боягузів»
Літня подорож до Львова приносить нові враження, нових знайомих і… нові пригоди. Цього разу нашим героям доведеться розплутувати загадку Клубу Боягузів – таємничого об'єднання, яке виявляється… Проте не будемо розкривати всі секрети… 

Андрій Кокотюха «Мисливці за привидами»
Створити привида, виявляється, легко. Наприклад, такого, як Лихе Око. Потрібно мати при собі лише малярський пензлик, банку з фосфором і перепустку до шкільного хімічного гуртка «Алхімік».

Андрій Кокотюха «Страшні історії»
Леґенди Карпатських гір – це вам не американський хорор…

Андрій Кокотюха «Колекція гадів»
Коли розум і сила не просто знаходять спільну мову, а й стають партнерами, - жди успіху. Навіть якщо доводиться протистояти не кому-небудь, а директору власної школи, який і без того має на тебе зуб.

Надемлінський Олексій «Бюро віртуальних розслідувань. Про місто, що зникло»
Що робити двом дванадцятирічним друзям, коли на карті губиться одразу ціле місто?А дорослі на всі питання або поблажливо-загадково посміхаються, або просто відмахуються.

Олесь Ільченко «Смертельний круїз»
Довідавшись про літературний конкурс, п’ятеро друзів-однокласників вирішують написати спільними зусиллями детектив.

Олесь Ільченко «Команда-14. Пастка для ґеймера»
Це перша із серії книжок Олеся Ільченка про життя сучасної молоді і для неї. Далі будуть не менш «дивні» детективи.

Олесь Ільченко «Команда-14. Медгоспіталь»
У фільмі жахів найкраще бути режисером, сценаристом, освітлювачем… Але в жодному разі не виконавцем однієї з головних ролей.

Олесь Ільченко «Чорне озеро кохання»
Велике місто завжди сповнене пригод і небезпек. І несуттєво, де відбувається дія – на околицях чи в самісінькому центрі. Якщо таємниче зникнення підлітка серед білого дня ще вкладається в межі реальності, то що ви скажете про справжнісіньку відьму?

Наталка та Олександр Шевченки «Команда Мрії: Все в шоколаді»
Новорічні та Різдвяні свята – улюблений час дітлахів та… зловмисників. Адже люди стають добрішими, довірливішими, менш уважними та підозрілими, а грабіжники раді з цього скористатись.

Наталя та Олександр Шевченки «Як не скарб, то пожежа»
Коли Команда Мрії не може знайти пригод, пригоди самі знаходять їх.

Євгенія Кононенко «Бабусі також були дівчатами»
Несподівана родинна історія, котру потроху «розплутують» сучасні підлітки, починає впливати й на їхні не менш заплутані стосунки. Виявляється, інколи необхідно уважно придивитися до того, що пережили і як вчинили твої рідні за півстоліття до твого народження, аби зрозуміти, як жити тут і зараз.

Шевченки Наталка та Олександр «Привид у Домі Гукала»
Пригоди, які нам доведеться пережити в цій книжці разом із Командою Мрії, по-справжньому небезпечні.

Богдан Жолдак «Коли генії плачуть»
Володько і Яринка – звичайні діти з майбутнього. Проте на їхню долю випадають незвичайні пригоди.

Птіцин Анатолій «Посмішка азовського крокодила»
Якщо їдеш до бабусі на літо, щоб понудьгувати, то не варто дивуватися, коли раптом опинишся у вирі дивовижних пригод.

Лапікури Валерій і Наталя «Детектива!»
Як приборкати школяра-шантажиста? Як не піддатися на хитрощі підозрілих фірм, що ошукують клієнтів? Як розпізнати афериста, що прикидається державним працівником?
© 2006—2019 Видавництво «Грані-Т»
Телефон/факс:
+380 44  200-12-57 (58, 59)

Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.
Ел. пошта: office@grani-t.info
Повна контактна інформація