ГРАНІ-ТИЗДАТЕЛЬСТВО ГРАНИ-Т
Вітаутас В. Ландсбергіс «Мишка Зіта»«Три казочки у в'язочку»Про тварин«Казки Японії»Леся Воронина «Прибулець з країни Нямликів»Анастасія Крачковська про Евариста Ґалуа, Теодора Рузвельта, Енді Воргола, Михайла Дзиндру, Марґарет Тетчер«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»Олесь Ільченко «Наші птахи»Ніна Воскресенська «Владар Країни Бажань»Іван Андрусяк «Зайчикова книжечка»«Казки Скандинавії»«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»«По одному віршу ста поетів (1235 р.)»Володимир Єшкілєв «Втеча майстра Пінзеля»Олександр Макаров «Курс юного антиквара»«Українська графіка першої третини ХХ століття»Інна Волосевич «Про хлопчика»Олесь Ільченко «Пригоди динозавриків»Н.В. Гоголь «Петербургские повести»«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»Ян Твардовський «Ще одна молитва»«Ростам і Сохраб»Біблія «Для сімейного читання з коментарями та ілюстраціями»Ярослав Грицак «Життя, смерть та інші неприємності»


Розсилка новин

Підписатися на розсилкуСерія «Казки народів світу»

Серія презентує казки з усіх континентів – слов'янські та західноєвропейські, австралійські, африканські, індокитайські. Деякі з них відомі нам з дитинства, є й зовсім екзотичні – та всі вони промовляють єдиною мовою, мовою народної культури, доступною і зрозумілою кожному. Ці книжки будуть цікаві і дітям, і дорослим, адже в них – мудрість різних народів, грані якої шліфувались століттями і втілилися у чарівних образах зібраних тут шедеврів.

«Казки Індії»
Мудрість віків доходить до сучасників крізь оманливо просту оповідь, у якій казкові герої, серед яких і прості селяни, й чарівні істоти, і навіть раджі, доводять, що розум – це добро, а праця – це добробут.

Казки кримських татар
Мов чарівна скринька, ця збірочка татарських казок насипле коштовних самоцвітів мудрості в серце кожного, хто шукає правди і небайдужий до пригод.

«Казки народів світу. Європа I»
У цій збірці маленькі читачі відкриють для себе казки німців, поляків, іспанців, греків, албанців та інших народів.

«Жан Медведь. Французские народные сказки»
Ця збірка казок про справжніх французьких королів і красунь-принцес, про самотнього дракона-романтика, який розмовляє французькою мовою, про шалене кохання і вірну дружбу.

«Казки народів світу. Схід I»
Збірка містить 12 цікавих та повчальних казок узбецького, монгольського, таджицького, грузинського, киргизького та інших народів. До кожної казки подано цікаву тематичну ілюстрацію, що відображає сюжет і підтекст твору.

«Карнавал животных. Французские народные сказки»
Ці казки записані зі слів старих оповідачів, які пам'ятали давні-давні часи, коли ще тварини уміли говорити, а з людьми траплялися різні незвичайні історії.

«Казки народів світу. Схід II»
Віддзеркалення особливостей світосприйняття далеких для нас народів допоможуть малюкові ширше пізнати світ.

«Награда за лучшие яблоки. Французские народные сказки»
Скажіть, будь ласка, де можна зустріти вії, що розмовляють, побачити воду, яка танцює, почути птаха, котрий говорить лише правду, та ще й зуміти отримати пів-королівства в нагороду за найкращі яблука?

«Казки народів світу. Україна»
Книга містить 12 українських казок. Цікаві та повчальні сюжети відображають світогляд українського народу, його самобутні традиції.

«Казки Латинської Америки»
Ця збірка відкриє Вам світ, яким його в сиву давнину бачили народи Латинської Америки. Його населяють грізні боги та загадкові істоти.

«Казки Австралії»
Коли промені Сонця сяють на очах Дощу, утворюється Веселка, даруючи людям найцінніше – тепло, воду і красу. Так у сиву давнину австралійські аборигени уявляли довколишній світ.

«Казки Англії, Ірландії та Шотландії»
Юний читач знайде у збірці найрізноманітніші казки народів Туманного Альбіону.

«Казки Індокитаю»
Цей далекий, майже невідомий нам півострів напрочуд розмаїтий, строкатий, багатолюдний – на ньому розміщено аж сім країн. Жодна з них ніколи не була імперією, тому культура тут значно миролюбніша, ніж сусідні, і цим значно ближча до нас.

«Казки Іспанії та Португалії»
Казки познайомлять дитину з колоритом південних країн і стануть яскравими прикладами, які будуть надійними орієнтирами у загальних поняттях людської моралі та правил поведінки.

«Казки Китаю»
Разом з прекрасними ілюстраціями збірка відкриє дитині оригінальний світ далекого Сходу.

«Казки народів світу. Європа III»
Книга є скринею цікавих і добрих казок, корисних малятам.

«Казки народів світу. Європа II»
Це видання стане гарним подарунком для Вашої дитини, допоможе сформувати її світогляд і прищепити загальнолюдські цінності – добро, чесність, справедливість, любов.

«Ростам і Сохраб»
У нашій книжці представлено оригінальну версію знаменитої поеми східного світу. Перед читачем – не лише майстерний переклад, але і неймовірно витончені ілюстрації Віктора Гукайло. Київський художник створив візуальний світ поеми немов із уривків старовинного іранського рукопису, шматочків мініатюр та орнаментів того часу.

«Казки Африки»
Ця збірка доведе Вам, що мешканці Африки створили неперевершені казки, які своєю мудрістю й дотепом не поступаються жодним іншим.

«Казки Японії»
Підібрані тут народні твори вчать доброті, чесності, працелюбству та почуттю міри.

«Казки Скандинавії»
Тут багато цікавих і веселих історій про винахідливість звичайних людей, про лагідних та хитрих тварин, про людські вади й чесноти.
© 2006—2019 Видавництво «Грані-Т»
Телефон/факс:
+380 44  200-12-57 (58, 59)

Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.
Ел. пошта: office@grani-t.info
Повна контактна інформація