ГРАНІ-ТИЗДАТЕЛЬСТВО ГРАНИ-Т
Біблія «Для сімейного читання з коментарями та ілюстраціями»Анастасія Крачковська про Евариста Ґалуа, Теодора Рузвельта, Енді Воргола, Михайла Дзиндру, Марґарет Тетчер«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»«Казки Скандинавії»Леся Воронина «Прибулець з країни Нямликів»Іван Андрусяк «Зайчикова книжечка»Вітаутас В. Ландсбергіс «Мишка Зіта»«Українська графіка першої третини ХХ століття»Ян Твардовський «Ще одна молитва»«Ростам і Сохраб»Інна Волосевич «Про хлопчика»Н.В. Гоголь «Петербургские повести»«По одному віршу ста поетів (1235 р.)»Олесь Ільченко «Наші птахи»«Три казочки у в'язочку»Ярослав Грицак «Життя, смерть та інші неприємності»Олександр Макаров «Курс юного антиквара»Олесь Ільченко «Пригоди динозавриків»«Казки Японії»«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»Про тварин«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»Володимир Єшкілєв «Втеча майстра Пінзеля»Ніна Воскресенська «Владар Країни Бажань»


Розсилка новин

Підписатися на розсилкуСерія «Грані світу»

Львів Левинського: місто і будівничий
Годі уявити Львів без Івана Левинського – провідного будівельного підприємця Галичини межі XIX–XX століть, фабриканта, архітектора, професора, громадського діяча, філантропа.

Галина Шевцова «Дерев’яні церкви України»
«Дерев’яні церкви України» – це унікальний альбом-путівник по духовній спадщині нашого народу, знайомство з пам’ятками, що дотепер зберегли мальовничістьі шарм старовини.

«Україна - Польща: спадщина століть»
Україна і Польща – держави, пов’язані спільною історією, територією, битвами, перемогами і поразками. Минали роки, змінювались кордони, час вносив свої корективи.Доказом сплетіння двох народів була і залишається культурна і духовна спадщина. Храмові портали чи брами маєтків шляхти, церкви або костьоли – свідчення минулої плідної співпраці.

Галина Шевцова «Історія японської архітектури і мистецтва»
Навчальний посібник «Історія японської архітектури» призначений для сту­ден­тів архітектурних вищих навчальних закладів, студентів мистецьких та сходознавчих спеціальностей, а також усіх, хто цікавиться культурою Японії. Книга ознайомлює читача з істо­рією та теорією розвитку архітектури і певних, тісно пов’язаних з архітектурою, галузей монументального мистецтва Японії від доби неоліту до початку ХХ ст. 

«Городецький. Виклик будівничого»
Альбом присвячений спадщині архітектурного генія Києва початку ХХ століття Владислава Городецького.

Ольга Лагутенко «Нариси з історії української графіки ХХ століття»
Видання, у якому вперше за часи сучасного українського мистецтвознавства подано історію української графіки.

Олесь Ільченко «Деякі сни, або Київ, якого немає»
Оригінальний синтез модерних віршів і старих фотографій створює особливий настрій – настрій нічної прохолоди, заповітних старих дворів, непомітних сторонньому оку архітектурних прикрас...

«Україна-Польща: єдність зброї крізь віки»
Цей альбом – перша спроба відійти від конфронтаційної моделі, зламати стереотипи сприйняття минулого, показати надзвичайно цікаві епізоди українсько-польських перемог під час оборони Європи.Донині історія українсько-польської військової співпраці висвітлена значно менше, аніж розтиражована ще з ХІХ століття візія їхнього збройного протистояння.

«Стежками Басьо»
Докладна белетризована біографія митця, художні фотографії знакових місць у його житті, яскраві описи сучасних японських реалій – усе це створює артистичне обрамлення для художніх шедеврів поета.

«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»
Альбом присвячено спадщині одного з найзагадковіших майстрів барокової скульптури XVIII ст. Більша частина її зібрана у Львівському музеї сакральної скульптури, що був відкритий для глядачів у другій половині 90-х років минулого століття. Також до альбому входять зображення творів скульптора, що донині залишилися у вівтарях храмів м. Бучач (Тернопільська обл.) та у Тернопільському краєзнавчому музеї.

«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»
Яскраво ілюстрований альбом став першою спробою презентувати зацікавленому читачеві сучасний контекст, на фоні якого розгортається монастирське життя у самому центрі столиці України.

«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»
Цікавий та оригінальний підхід до дослідження культури двох абсолютно різних країн ставить за мету ознайомити українського читача з невичерпною скарбницею світової спадщини філософського, соціально-політичного та культурологічного напрямів життя.
© 2006—2018 Видавництво «Грані-Т»
Телефон/факс:
+380 44  200-12-57 (58, 59)

Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.
Ел. пошта: office@grani-t.info
Повна контактна інформація