ГРАНІ-ТИЗДАТЕЛЬСТВО ГРАНИ-Т
«Ростам і Сохраб»Олесь Ільченко «Наші птахи»«По одному віршу ста поетів (1235 р.)»Інна Волосевич «Про хлопчика»Біблія «Для сімейного читання з коментарями та ілюстраціями»«Казки Скандинавії»Володимир Єшкілєв «Втеча майстра Пінзеля»Леся Воронина «Прибулець з країни Нямликів»Н.В. Гоголь «Петербургские повести»«Українська графіка першої третини ХХ століття»«Казки Японії»Іван Андрусяк «Зайчикова книжечка»Олександр Макаров «Курс юного антиквара»Ян Твардовський «Ще одна молитва»Вітаутас В. Ландсбергіс «Мишка Зіта»«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»Ярослав Грицак «Життя, смерть та інші неприємності»«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»Ніна Воскресенська «Владар Країни Бажань»«Три казочки у в'язочку»Анастасія Крачковська про Евариста Ґалуа, Теодора Рузвельта, Енді Воргола, Михайла Дзиндру, Марґарет ТетчерПро тварин«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»Олесь Ільченко «Пригоди динозавриків»


Розсилка новин

Підписатися на розсилкуСерія «Грані світу»

Львів Левинського: місто і будівничий
Годі уявити Львів без Івана Левинського – провідного будівельного підприємця Галичини межі XIX–XX століть, фабриканта, архітектора, професора, громадського діяча, філантропа.

Галина Шевцова «Дерев’яні церкви України»
«Дерев’яні церкви України» – це унікальний альбом-путівник по духовній спадщині нашого народу, знайомство з пам’ятками, що дотепер зберегли мальовничістьі шарм старовини.

«Україна - Польща: спадщина століть»
Україна і Польща – держави, пов’язані спільною історією, територією, битвами, перемогами і поразками. Минали роки, змінювались кордони, час вносив свої корективи.Доказом сплетіння двох народів була і залишається культурна і духовна спадщина. Храмові портали чи брами маєтків шляхти, церкви або костьоли – свідчення минулої плідної співпраці.

Галина Шевцова «Історія японської архітектури і мистецтва»
Навчальний посібник «Історія японської архітектури» призначений для сту­ден­тів архітектурних вищих навчальних закладів, студентів мистецьких та сходознавчих спеціальностей, а також усіх, хто цікавиться культурою Японії. Книга ознайомлює читача з істо­рією та теорією розвитку архітектури і певних, тісно пов’язаних з архітектурою, галузей монументального мистецтва Японії від доби неоліту до початку ХХ ст. 

«Городецький. Виклик будівничого»
Альбом присвячений спадщині архітектурного генія Києва початку ХХ століття Владислава Городецького.

Ольга Лагутенко «Нариси з історії української графіки ХХ століття»
Видання, у якому вперше за часи сучасного українського мистецтвознавства подано історію української графіки.

Олесь Ільченко «Деякі сни, або Київ, якого немає»
Оригінальний синтез модерних віршів і старих фотографій створює особливий настрій – настрій нічної прохолоди, заповітних старих дворів, непомітних сторонньому оку архітектурних прикрас...

«Україна-Польща: єдність зброї крізь віки»
Цей альбом – перша спроба відійти від конфронтаційної моделі, зламати стереотипи сприйняття минулого, показати надзвичайно цікаві епізоди українсько-польських перемог під час оборони Європи.Донині історія українсько-польської військової співпраці висвітлена значно менше, аніж розтиражована ще з ХІХ століття візія їхнього збройного протистояння.

«Стежками Басьо»
Докладна белетризована біографія митця, художні фотографії знакових місць у його житті, яскраві описи сучасних японських реалій – усе це створює артистичне обрамлення для художніх шедеврів поета.

«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»
Альбом присвячено спадщині одного з найзагадковіших майстрів барокової скульптури XVIII ст. Більша частина її зібрана у Львівському музеї сакральної скульптури, що був відкритий для глядачів у другій половині 90-х років минулого століття. Також до альбому входять зображення творів скульптора, що донині залишилися у вівтарях храмів м. Бучач (Тернопільська обл.) та у Тернопільському краєзнавчому музеї.

«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»
Яскраво ілюстрований альбом став першою спробою презентувати зацікавленому читачеві сучасний контекст, на фоні якого розгортається монастирське життя у самому центрі столиці України.

«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»
Цікавий та оригінальний підхід до дослідження культури двох абсолютно різних країн ставить за мету ознайомити українського читача з невичерпною скарбницею світової спадщини філософського, соціально-політичного та культурологічного напрямів життя.
© 2006—2019 Видавництво «Грані-Т»
Телефон/факс:
+380 44  200-12-57 (58, 59)

Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.
Ел. пошта: office@grani-t.info
Повна контактна інформація