ГРАНІ-ТИЗДАТЕЛЬСТВО ГРАНИ-Т
Олесь Ільченко «Наші птахи»Анастасія Крачковська про Евариста Ґалуа, Теодора Рузвельта, Енді Воргола, Михайла Дзиндру, Марґарет Тетчер«Ростам і Сохраб»«Три казочки у в'язочку»«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»Вітаутас В. Ландсбергіс «Мишка Зіта»«Казки Скандинавії»Іван Андрусяк «Зайчикова книжечка»«Українська графіка першої третини ХХ століття»Леся Воронина «Прибулець з країни Нямликів»«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»«Казки Японії»Ніна Воскресенська «Владар Країни Бажань»«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»Ян Твардовський «Ще одна молитва»Інна Волосевич «Про хлопчика»Про тваринОлесь Ільченко «Пригоди динозавриків»Олександр Макаров «Курс юного антиквара»Володимир Єшкілєв «Втеча майстра Пінзеля»Ярослав Грицак «Життя, смерть та інші неприємності»Біблія «Для сімейного читання з коментарями та ілюстраціями»«По одному віршу ста поетів (1235 р.)»Н.В. Гоголь «Петербургские повести»


Розсилка новин

Підписатися на розсилкуСхвалено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України


Галина Шевцова «Історія японської архітектури і мистецтва»
Навчальний посібник «Історія японської архітектури» призначений для сту­ден­тів архітектурних вищих навчальних закладів, студентів мистецьких та сходознавчих спеціальностей, а також усіх, хто цікавиться культурою Японії. Книга ознайомлює читача з істо­рією та теорією розвитку архітектури і певних, тісно пов’язаних з архітектурою, галузей монументального мистецтва Японії від доби неоліту до початку ХХ ст.

 


«Українська графіка ХХ століття»
Доктор мистецтвознавства Ольга Лагутенко продовжує досліджувати тему української графіки, яка вже знайшла відображення в альбомах «Нариси з історії української графіки ХХ століття» і «Українська графіка першої третини ХХ століття», які виходили друком у видавництві «Грані-Т».

 


Галина Ткачук «Вікно до собаки»
Якщо ви знайшли вікно до собаки – вам неймовірно пощастило! Тому що це початок пригод – таких карколомних, барвистих, несамовитих, про які ви досі могли хіба мріяти. Золота рибка виконає ваше заповітне бажання, а веселий і балакучий Ласло Здобич понесе вас крізь час і простір – може, аж до моря… Утім, нічого в світі не буває просто так, а за все – і добре, і погане – приходить відплата. І її ви, разом із героями цієї книжки, теж пізнаєте сповна!

 

Українські народні казки з вузликами. Чарівні
Нова книга із серії «Українські народні казки з вузликами», зі сторінок якої  ви помандруєте в захоплюючий світ українських чарівних казок, у яких сміливі та мудрі герої зазнають незвичайних та небезпечних пригод. Перша книга із цієї серії, що схвалена для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Іван Андрусяк «М’яке і пухнасте»
У цій книжці вперше зібрані під одною обкладинкою вірші для дітей відомого поета Івана Андрусяка.

Іван Андрусяк «Звіряча абетка»
«Звірячі» віршики колись дуже серйозного й дорослого, а тепер, як він сам каже, «геть здитинілого» поета Івана Андрусяка.

Ірен Роздобудько про Блеза Паскаля, Вольфі Моцарта, Ганса Андерсена, Катрусю Білокур та Чарлі Чапліна
Факти з життя тут переплітаються із фантазією письменниці Ірен Роздобудько, юні роки славетних людей дуже схожі на своєрідну казку, що буде цікавою кожній дитині. Це п'ять історій про дитинство видатних людей, які дуже рано досягнули успіху завдяки силі свого таланту. 

Наталка Малетич «Про Зайчика-Забудька та інші історії»
Кожен малюк має улюблену іграшку. Без неї він категорично відмовляється вкладатися спати, йти в садочок, годує іграшку з ложечки та розповідає їй свої найбільші таємниці.

Іван Андрусяк «Зайчикова книжечка»
Тато також був маленький. І мама, і навіть бабуся з дідусем теж свого часу були маленькими. І так само, як ти, бавилися, веселились, а іноді й пустували.

Леся Воронина «Хлюсь та інші»
Світ, у якому ти живеш, незвичайний! Озирнись навколо – скрізь і всюди сновигають кумедні чарівні істоти. У воді з бульбашками мешкає зеленкуватий опецькуватий водяник на ім’я Хлюсь.

Грицько Чубай «Скоромовка не для вовка»
Ця книжка – унікальна! Передовсім тому, що її створив один із найдивовижніших, найсвітліших, найтонших, найяскравіших, найтаємничіших українських поетів ХХ століття – леґендарний Григорій Чубай.

Іван Ющук «Троє на Місяці»
Як можна поєднати граматику і фантастичні пригоди юних українців на Місяці? Виявляється, зі скрутного становища й у космосі можна вийти переможцем, коли дбати про друга і пам’ятати про силу рідного слова.

Юрій Бедрик «Тьотя Бегемотя»
«Тьотя Бегемотя» Юрія Бедрика — саме ця: «у блакитнім шарфику, з фініком у роті», — давно стала леґендою сучасної української літератури для дітей.

Михайло Григорів «Зелена квітка тиші»
Чергова книга із серії «Сучасна дитяча поезія», що схвалена для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Міністерством освіти і науки України.

Сергій Пантюк «Неслухняники»
У Вашої дитини цілісінький день гості! Зранку приходять радунці, веселуни, смішкуни й реготуни, усміхайки й веселятка; по обіді з’являються неслухняники й пустуни; а увечері стають на порозі колисанці, дрімотулі, пацькуни, спаткунці та соненятка… Іноді ще навідується пан Перевертас — і тоді все стає з ніг на голову й починається такий гармидер, який годі вгамувати!

Леся Воронина «Прибулець з країни Нямликів»
Ви вірите в те, що манна каша може робити дива? Мабуть ні!

Леся Воронина «Нямлик і Балакуча Квіточка»
Ви вже, мабуть, знайомі з нямликами – маленькими кумедними чоловічками, які живуть у стіні Олянчиного будинку і понад усе на світі полюбляють манну кашу. Це ж про них написала свою дивовижну книжку «Прибулець з Країни нямликів» відома дитяча письменниця Леся Воронина!

Анатолій Григорук «Волелюбний вітер»
Якщо ти полюбляєш подорожувати, то повинен знати, що мандруватив далекі казкові краї краще з вітром, але не звичайним, а Волелюбним. Вирушай разом із ним у подорож – і ти побачиш все на власні очі.

Дзвінка Матіяш «Казки П'ятинки»
На сторінках цієї книжки (схваленої для використання у загальноосвітніх навчальних закладах) – казкові й не зовсім казкові історії, які, якщо вірити авторці, майже усі розповіла сама П'ятинка (Свята П’ятниця), попрохавши їх записати.

Галина Малик «Вуйко Йой і Лишиня»
Сталося так, що будинок, який сто п’ятдесят років стояв у затишному куточку Карпат і в якому мешкав справжній вуйко – вуйко Йой, якісь незнайомці вирішили перевезти в сканзен. Ой, лишенько! Що ж залишається робити нашому герою?

Кольорознавство
У книзі окреслені основні категорій теорії кольору, виявлені закономірності прояву об’єктивних і суб’єктивних чинників існування цього феномену, а також представлена проекція цих питань на творчу практику сучасного художнього текстилю.

Леся Мовчун «Усе підростає»
Милих поетичних персонажів Лесі Мовчун хочеться торкатися пучками пальців або гладити по хвилястих кучериках.
© 2006—2019 Видавництво «Грані-Т»
Телефон/факс:
+380 44  200-12-57 (58, 59)

Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.
Ел. пошта: office@grani-t.info
Повна контактна інформація