ГРАНІ-ТИЗДАТЕЛЬСТВО ГРАНИ-Т
Іван Андрусяк «Зайчикова книжечка»Ярослав Грицак «Життя, смерть та інші неприємності»«Ростам і Сохраб»«Українська графіка першої третини ХХ століття»Вітаутас В. Ландсбергіс «Мишка Зіта»Н.В. Гоголь «Петербургские повести»Леся Воронина «Прибулець з країни Нямликів»«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»Біблія «Для сімейного читання з коментарями та ілюстраціями»Інна Волосевич «Про хлопчика»Про тварин«Три казочки у в'язочку»«Казки Японії»Володимир Єшкілєв «Втеча майстра Пінзеля»Ніна Воскресенська «Владар Країни Бажань»«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»Олександр Макаров «Курс юного антиквара»Анастасія Крачковська про Евариста Ґалуа, Теодора Рузвельта, Енді Воргола, Михайла Дзиндру, Марґарет ТетчерЯн Твардовський «Ще одна молитва»Олесь Ільченко «Наші птахи»Олесь Ільченко «Пригоди динозавриків»«По одному віршу ста поетів (1235 р.)»«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»«Казки Скандинавії»


Розсилка новин

Підписатися на розсилку


Всеукраїнський соціальний проект «Дбаємо про майбутнє України!»

1 липня 2010 року стартує Всеукраїнський соціальний проект «Дбаємо про майбутнє України!», метою якого є популяризація читання та розвиток масового спорту. У рамках Проекту Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту і видавництво «Грані-Т» даруватимуть книги різної тематики для дітей у школах, дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім'ях тощо.

1 липня на прес-конференції в Міністерстві України у справах сім'ї, молоді та спорту Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін і комерційний директор видавництва «Грані-Т» Ірина Ярова представили Всеукраїнський соціальний проект «Дбаємо про майбутнє України!», ініційований Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту і видавництвом «Грані-Т».

Як зазначили учасники прес-конференції, ідея Проекту виникла у зв’язку з тим, що в останні роки в Україні знижується інтерес молодого покоління до читання літератури та занять спортом. Постійною залишається кількість дітей, які виховуються поза сім'єю. З вулиць та неблагополучних родин міліція та соціальні служби щороку забирають більше ніж 20 тисяч дітей. Чимало хлопців та дівчат віком до 16 років зростають у родинах, що перебувають на межі або за межею бідності, чи мешкають у так званих депресивних регіонах. Для таких дітей здобути освіту та досягти успіху в житті значно складніше, ніж для їхніх однолітків, які виховуються у повноцінних родинах. Лише 16% випускників інтернатів створили власні сім’ї, 25% – постійно працевлаштовані, 1% – здобувають вищу освіту й 44% – спеціальну технічну.

Щоб отримати свій шанс у житті, такі діти повинні бути здоровими фізично й багатими духовно.

Тому основна ідея Проекту - конкретні дії задля сприяння одночасному духовному та фізичному розвитку дітей і молоді, зокрема дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; хлопців та дівчат із сімей, які опинилися в скрутній фінансовій безвиході через кризові обставини; дітей із так званих депресивних регіонів тощо.

У рамках Проекту планується щомісяця створювати та поповнювати від 5 до 10 бібліотечок у дитячих будниках сімейного типу та інших закладах, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також у сільських школах та в школах депресивних регіонів країни. Завдяки співпраці з волонтерами та працівниками соціальних служб, підпорядкованих Міністерству, буде налагоджено постійне спілкування із підопічними дитячих закладів. Організатори стежитимуть за процесом читання, будуть влаштовувати зустрічі читачів із письменниками, спортсменами, діячами шоу-бізнесу, акторами з метою живого спілкування та обговорення прочитаного.

Окрім цього, будуть організовуватися міжрегіональні дитячі турніри з різних ігрових видів спорту (футболу, баскетболу, волейболу, гандболу) серед вихованців вищезгаданих закладів. Ці турніри сприятимуть як залученню дітей до спорту, так і спілкуванню та взаєморозумінню мешканців різних регіонів України.

Основні нагороди для учасників турнірів – книги різної тематики.

«Проект «Дбаємо про майбутнє України!» наразі доєднається до масштабного Всеукраїнського проекту з розбудови спортивної інфраструктури – побудови багатофункціональних спортивних майданчиків «1000 майданчиків», який стартував у червні в Києві та на Донеччині, де відкрилися перші спортмайданчики при звичайних загальноосвітніх школах», - зазначив Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін.

За словами комерційного директора видавництва «Грані-Т» Ірини Ярової, Проект гармонійно доповнюватиме заходи в рамках програми Міністерства з розвитку інфраструктури для масового спорту. Всеукраїнський соціальний проект «Дбаємо про майбутнє України!» стартує 1 липня 2010 року та необмежений у часі.

 

Довідка за телефонами:

044 289 95 05, 289 02 00

+38 097 910 01 11

(Пархоменко Леся)

www.grani-t.com.ua
© 2006—2019 Видавництво «Грані-Т»
Телефон/факс:
+380 44  200-12-57 (58, 59)

Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.
Ел. пошта: office@grani-t.info
Повна контактна інформація