ГРАНІ-ТИЗДАТЕЛЬСТВО ГРАНИ-Т
Леся Воронина «Прибулець з країни Нямликів»«Ростам і Сохраб»Анастасія Крачковська про Евариста Ґалуа, Теодора Рузвельта, Енді Воргола, Михайла Дзиндру, Марґарет ТетчерВітаутас В. Ландсбергіс «Мишка Зіта»Н.В. Гоголь «Петербургские повести»«Три казочки у в'язочку»«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»Про тварин«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»«Казки Скандинавії»Ніна Воскресенська «Владар Країни Бажань»«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»Володимир Єшкілєв «Втеча майстра Пінзеля»Олександр Макаров «Курс юного антиквара»«Українська графіка першої третини ХХ століття»Іван Андрусяк «Зайчикова книжечка»Ян Твардовський «Ще одна молитва»Інна Волосевич «Про хлопчика»Біблія «Для сімейного читання з коментарями та ілюстраціями»Ярослав Грицак «Життя, смерть та інші неприємності»Олесь Ільченко «Пригоди динозавриків»«Казки Японії»«По одному віршу ста поетів (1235 р.)»Олесь Ільченко «Наші птахи»


Розсилка новин

Підписатися на розсилкуГрані-квест

Організатор: видавництво «Грані-Т»

Партнери:

книжковий портал  Буквоїд

та

інформаційний портал  захід нет


Правила:

Квест – гра, що вимагає від гравця вирішення розумових задач для проходження етапів. У процесі гри гравець націлений на знаходження таємних кодів, що є метою квесту. Для цього гравець послідовно вирішує різні поставлені задачі, які в кінці повинні привести його до головної мети – виграшу приза.

Суть гри – розгадувати загадки, вибудовувати логічні ланцюжки та виконувати всі завдання, в результаті чого досягти фінішу.
Мета завдання – знайти код, який складається з 5 літер і 5 цифр і надіслати його якнайшвидше на вказану електронну адресу.
Код може:
•   містити додаткові символи,
•   знаходитися посеред тексту,
•   відрізнятися кольором і розміром шрифту від основного тексту.

Гравці – відвідувачі сайту видавництва «Грані-Т».

Послідовність проходження завдань:
Усі учасники проходять послідовно завдання в тому порядку, в якому вони викладені на сайті. Тобто, гравець спочатку проходить перше завдання, потім друге, третє…
Метою пошукового завдання є код.
Код – набір символів, які необхідно знайти на місці пошуку (як вже було сказано код складається з 5 літер і 5 цифр, наприклад: A23G4B12SZ). Код може знаходитися де завгодно на електронній сторінці www.grani-t.com.ua: бути розташований як вертикально, так і горизонтально, на картинці або усередині тексту.
Складність пошуку коду залежить від рівня складності питань. Кожне наступне питання буде складнішим за попереднє.
В процесі гри формується статистика, яка розміщується на сайті. Оновлення даних статистики відбуватиметься кожні п'ять днів.
Всі завдання розділені на три рівні складності: І (1-5 завдань), ІІ (6-11 завдань), ІІІ (12 завдання). Для проходження кожне із завдань матиме свої часові обмеження. Відповіді, надіслані пізніше вказаного часу, не будуть зараховані.

Перші десять гравців, що надішлють правильні коди отримають бали. Гравець, що надішле вірний код першим, отримає 10 балів, другий гравець – 9 і так далі. Гравець, що прийшле код десятим, отримає 1 бал. Усі інші, хто надішле вірну відповідь після цього – балів не отримають. Після кожного етапу бали будуть додаватися  (так наприклад якщо гравець за перше завдання набрав 10 балів, а за друге – 5, то в сумі він буде мати 15 балів за перші два завдання).
Завдання розміщуватимуться на сайті видавництва «ГРАНІ-Т»:

9 листопада – 1 завдання
13 листопада – 2 завдання
16 листопада – 3 завдання
18 листопада – 4 завдання
20 листопада – 5 завдання
23 листопада – 6  завдання
25 листопада – 7 завдання
27 листопада – 8 завдання
30 листопада – 9 завдання
2 грудня – 10 завдання
4 грудня – 11 завдання
7 грудня – 12 завдання

9 грудня – Оголошення результатів квесту!


Нагородження переможців:
Після останнього завдання буде підбитий підсумок квесту і десять найкращих гравців будуть нагороджені цінними призами від видавництва «Грані-Т». Гравець, котрий набере найбільшу кількість балів – (з можливих 120) отримає головний приз – Ipod.
Адреса електронної пошти, на яку треба висилати коди: quest@grani-t.info тема листа: «Квест». Також, якщо у вас виникнуть запитання по квесту, ви можете звернутися за цією ж адресою.
© 2006—2019 Видавництво «Грані-Т»
Телефон/факс:
+380 44  200-12-57 (58, 59)

Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.
Ел. пошта: office@grani-t.info
Повна контактна інформація