ГРАНІ-ТИЗДАТЕЛЬСТВО ГРАНИ-Т
«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»Анастасія Крачковська про Евариста Ґалуа, Теодора Рузвельта, Енді Воргола, Михайла Дзиндру, Марґарет ТетчерЯрослав Грицак «Життя, смерть та інші неприємності»Інна Волосевич «Про хлопчика»«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»Олесь Ільченко «Пригоди динозавриків»Олександр Макаров «Курс юного антиквара»Ніна Воскресенська «Владар Країни Бажань»Іван Андрусяк «Зайчикова книжечка»Н.В. Гоголь «Петербургские повести»Володимир Єшкілєв «Втеча майстра Пінзеля»«Ростам і Сохраб»Олесь Ільченко «Наші птахи»«По одному віршу ста поетів (1235 р.)»Вітаутас В. Ландсбергіс «Мишка Зіта»«Казки Японії»Біблія «Для сімейного читання з коментарями та ілюстраціями»Леся Воронина «Прибулець з країни Нямликів»«Три казочки у в'язочку»«Казки Скандинавії»Ян Твардовський «Ще одна молитва»Про тварин«Українська графіка першої третини ХХ століття»


Розсилка новин

Підписатися на розсилку


Шукай не слави, а гарних людей!
Їх на світі багато!
Вони тобі допоможуть!
 

Такі, й тільки такі люди оточують видавництво «Грані-Т» по всій Україні. А конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» тільки допоміг у цьому переконатися. Під час зустрічей письменників, що проводилися у різних великих містах та маленьких селищах з учнями, вчителями, батьками та бібліотекарями, ми зустрічали неймовірно талановитих і цікавих людей.

Кожен із нас ділився частинкою себе, враженнями й емоціями. Навіть після декількох днів, тижнів, місяців видавництво отримувало відгуки, враження, листи з подяками і бажанням далі співпрацювати. Такі листи ви мали можливість читати у нас на сайті. А ми ж зі своєї сторони обіцяємо, що будемо продовжувати проводити конкурси, організовувати зустрічі дітей з письменниками і художниками, приїжджати, привозити свої книжки і просто спілкуватися, підтримувати контакти. Чекайте нових заходів і вже зараз беріть активну участь у «Квесті від Грані-Т» та дивіться відеозустрічі з письменниками в інтернет-програмі «Книжковий вірус».

А нам дуже хочеться розповісти вам про деякі відгуки, що надійшли на нашу адресу. Ось, наприклад, про сім’ю Євсюкових з міста Орджонікідзе  Дніпропетровської області, які є постійними читачами наших книг і друзями видавництва. Подружжя Євсюкових має трьох дітей і вони мріють відкрити свою власну книгарню у себе в місті, адже такої досі немає. 

Нещодавно ми отримали листа від Євсюкової Юлії, учениці 4-А класу комунального закладу «Загальноосвітній ліцей міста Орджонікідзе», яка ділиться своїми враженнями про її улюблену книжечку Ірен Роздобудько «Про Блеза Паскаля, Вольфі Моцарта, Ганса Андерсена, Катрусю Білокур, Чарлі Чапліна». Вона описала всі ті емоції, що виникли під час читання, зробила для себе корисні висновки та «…завдяки цій книжці, ніби опинилася у минулому…»  Це був не звичайний лист, а з фотографіями, кросвордом, ілюстраціями та напрацюваннями Юлі у сфері історії, археології та Петриківського розпису. Дівчинка вразила своїм вмінням, оригінальністю та яскравістю. «…Вони були незвичайними дітьми, бо сприймали світ не таким, який він є, а хотіли бачити у ньому дива: прилад, який би рахував замість людей; кота Лукойє, який би вмів розмовляти і слухати казки; пізнати, як народжується музика у птахів. Чи може вона живе у повітрі?..» – так Юля сприймає героїв книжки, живе разом з ними і вчиться на їх багатому досвіді.
Ми дуже раді, що маємо таких чудових друзів і бажаємо Юлечці і всій її сім’ї подальшого натхнення та розвитку. Нехай здійснюються всі ваші мрії і як написала Юля: «…мрії здійснюються лише в тих, хто йде до своєї мети від самого дитинства! Щоб досягти успіху, треба надзвичайно багато працювати!»

А як приємно отримувати слова подяки саме від дітей та ще й у віршованій формі:
«Всі ви на славу потрудилися!
Низький уклін вам всім.
Всі ви на славу потрудились!
Даруючи дитині книгу,
Подарували їй ви сміх»
Написала такий милий вірш Тимченко Анна, учениця 6Б класу школи №118 «Всесвіт» після прочитання книги Олеся Ільченка «Таємниця старої обсерваторії». Якщо наші книжки надихають дітей до творчості, то відчуваєш, що робиш гарну справу, і душа радіє…
Також хочемо подякувати за щирі слова Ільїній Марії, учениці фінансового ліцею та Александрову Віталію, учню СЗШ №42 м. Києва, які дуже хочуть бачити продовження своїх улюблених історій про Даринку, яка рятувала світ, і про Місячного Дракона: «…Від щирого серця хочу побажати вам творчого натхнення і сподіваюсь, що історія Місячного Дракона ще не завершена… Так хочеться, щоб Дракон, крила якого світилися при місячному сяйві, ще повернувся до людей і знайшов своє щастя…» А лист, написаний Віталиком, ми обов’язково передамо Валерію Кукліну, автору «Місячного Дракона», і сподіваємося,що скоро зможемо надрукувати продовження історії…

 

 

 

І на завершення хочу сказати,  читайте книжки і присилайте нам листи зі своїми емоціями та зі своїми творіннями – ми завжди відкриті до спілкування з вами. І не бійтеся експериментувати, багато читати, творити і можливо в найближчому майбутньому ви станете відомими дітьми…

 

Коло друзів видавництва «Грані-Т» постійно розширюється і до нас долучаються нові унікальні діти, які творять майбутнє нашої держави та цінують якісну сучасну українську книжку.

Нещодавно ми отримали лист від учня 5-А класу школи №22 міста Краматорськ Донецької області – Горбача Даниїла, який активно бере участь у конкурсі «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»:

«Добрий день, пані Тетяно!

Я дуже радий, що Ви мені відповіли і дали дозвіл.

Я пишу відгук на книгу Богдана Жолдака про Карпа Соленика, Йосипа Тимченка, Івана Піддубного, Юрія Кондратюка, Миколу Лукаша, тому що моя мама під час подорожі до Харкова купила тільки цю книжку, яка їй дуже сподобалась. Зараз ми б із задоволенням купили ще такі книги, але в нашому місті книжки Вашого видавництва не продаються.

Після написання роботи на конкурс я подарую свою книжку шкільній бібліотеці, щоб її могли читати інші наші учні.

Я живу в місті Краматорську Донецької області, навчаюсь у школі №22, для мене вона найкраща. Мій клас 5-А, він україномовний, мені хочеться, щоб як можна більше дітей навчались у таких класах.

Моя мама дуже дякує Вам за відповідь. Мої шкільні друзі, учителька та директор школи, який передає Вам листа, були б дуже раді зустрічі з письменником.

І нам дуже хочеться, щоб це збулося.

З найкращими побажаннями до Вас написав Даниїл Горбач.»

Колектив видавництва «Грані-Т» дякує Даниїлу за такі чудові слова про наші книги та конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» і вітає його з початком нового навчального року. Даниїле, хочемо побажати тобі багато сил для здобуття нового досвіду, радості й натхнення у навчанні, нових друзів і гарних вражень у цьому навчальному році.

Про лист Даниїла ми вже розповіли Богдану Жолдаку. Йому було дуже приємно чути такі хороші відгуки про свою книжку, і він вже з нетерпінням чекає зустрічі зі своїм прихильником та його класом!

Тож наше видавництво зробить усе можливе, щоб найближчим часом приїхати в місто Краматорськ і провести ряд зустрічей письменника, сценариста, драматурга Богдана Жолдака зі школярами.

Тож до скорої зустрічі, наш любий друже Даниїле! Бажаємо тобі успіхів у написанні найкращого відгуку на книжку Богдана Жолдака. Читай і перемагай у всьому!
© 2006—2019 Видавництво «Грані-Т»
Телефон/факс:
+380 44  200-12-57 (58, 59)

Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.
Ел. пошта: office@grani-t.info
Повна контактна інформація