ГРАНІ-ТИЗДАТЕЛЬСТВО ГРАНИ-Т
Інна Волосевич «Про хлопчика»«Українська графіка першої третини ХХ століття»«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»Ярослав Грицак «Життя, смерть та інші неприємності»«Ростам і Сохраб»«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»Олесь Ільченко «Пригоди динозавриків»Ніна Воскресенська «Владар Країни Бажань»Олесь Ільченко «Наші птахи»«Казки Японії»«Казки Скандинавії»Біблія «Для сімейного читання з коментарями та ілюстраціями»Н.В. Гоголь «Петербургские повести»Про тваринВітаутас В. Ландсбергіс «Мишка Зіта»«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»Іван Андрусяк «Зайчикова книжечка»«По одному віршу ста поетів (1235 р.)»Володимир Єшкілєв «Втеча майстра Пінзеля»Леся Воронина «Прибулець з країни Нямликів»Олександр Макаров «Курс юного антиквара»Анастасія Крачковська про Евариста Ґалуа, Теодора Рузвельта, Енді Воргола, Михайла Дзиндру, Марґарет ТетчерЯн Твардовський «Ще одна молитва»«Три казочки у в'язочку»


Розсилка новин

Підписатися на розсилку


Стартує Всеукраїнський конкурс творів для дітей про професії!

 

 

Без сумніву, один із найважливіших етапів у житті кожної людини – це вибір професії, а як сказав би Григорій Сковорода – «сродної праці». Та часто цей вибір за нас роблять інші – батьки, вчителі, сусіди-знайомі, престиж того чи іншого фаху тощо. Однак це й не дивно, адже в наш час навіть дорослому буває важко зорієнтуватися в тому всьому різноманітті нових професій, що його пропонують університетські кафедри, а дитині чи підліткові, який обирає, куди вступати й на кого вчитися, – й узагалі хоч плач.

Саме тому видавництво «Грані-Т» спільно з Державним центром зайнятості Міністерства соціальної політики України вирішило запровадити Всеукраїнський профорієнтаційний конкурс прозових творів для дітей та юнацтва. Отак, у художній формі, ми прагнемо ознайомити дітей молодшого й середнього шкільного віку з різноманіттям професій і їхніми особливостями, а відтак – допомогти юним читачам самостійно обрати фах залежно від своїх інтересів, життєвих цілей, уподобань, а також потреб суспільства.

Темою конкурсного твору може бути:

-         певний вид професійної діяльності (її зміст, характер праці, умови праці тощо);

-         розповідь про людину, яка зайнята певним видом професійної діяльності;

-         історія про яскравого представника певної професії;

-         історія, пов’язана з професійною діяльністю;

-         розповідь про якусь історичну особу, яка свого часу стала засновником абсолютно нової, невідомої доти, професії;

-         інші аспекти професійної діяльності людей.

 

Премії буде присуджено у двох номінаціях:

«Оповідання для дітей молодшого шкільного віку»:

«Повість для дітей середнього шкільного віку»:

Перша премія – 10 000 гривень кожна;

Друга премія – 5 000 гривень кожна;

Третя премія – 3 000 гривень кожна.

 

На здобуття премії висуваються ориґінальні твори, написані українською мовою, які раніше не друкувалися (оприлюднювалися). Премії не присуджуються за твори, що були відзначені преміями інших конкурсів.

Рукописи надсилати в електронному (Times New Roman, 12 кегель, 1,5 інтервал) або друкованому вигляді на адреси:

електронний варіант – prof_konkurs@ukr.net;

друкований – Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.

 

Конкурс триватиме з 19 травня до 31 жовтня 2011 року.

Твори переможців увійдуть до окремої серії книжок видавництва «Грані-Т».

 

Детальніше з умовами Конкурсу й Положенням можна ознайомитися на сайті видавництва «Грані-Т» (http://www.grani-t.com.ua/).

http://www.grani-t.com.ua/ukr/news/1068/

 

 Положення конкурсу

 

Координатор проекту –

 

Олена Мовчан


+380 44  200-12-57 (58, 59)

office@grani-t.info
© 2006—2018 Видавництво «Грані-Т»
Телефон/факс:
+380 44  200-12-57 (58, 59)

Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.
Ел. пошта: office@grani-t.info
Повна контактна інформація