ГРАНІ-ТИЗДАТЕЛЬСТВО ГРАНИ-Т
Про тваринВітаутас В. Ландсбергіс «Мишка Зіта»Анастасія Крачковська про Евариста Ґалуа, Теодора Рузвельта, Енді Воргола, Михайла Дзиндру, Марґарет ТетчерОлесь Ільченко «Пригоди динозавриків»«Казки Скандинавії»Олесь Ільченко «Наші птахи»Ян Твардовський «Ще одна молитва»Володимир Єшкілєв «Втеча майстра Пінзеля»«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»Біблія «Для сімейного читання з коментарями та ілюстраціями»Леся Воронина «Прибулець з країни Нямликів»«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»«Три казочки у в'язочку»«По одному віршу ста поетів (1235 р.)»«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»«Українська графіка першої третини ХХ століття»Інна Волосевич «Про хлопчика»Іван Андрусяк «Зайчикова книжечка»Ярослав Грицак «Життя, смерть та інші неприємності»Н.В. Гоголь «Петербургские повести»«Казки Японії»«Ростам і Сохраб»Ніна Воскресенська «Владар Країни Бажань»Олександр Макаров «Курс юного антиквара»


Розсилка новин

Підписатися на розсилку


Стартує Всеукраїнський конкурс творів для дітей про професії!

 

 

Без сумніву, один із найважливіших етапів у житті кожної людини – це вибір професії, а як сказав би Григорій Сковорода – «сродної праці». Та часто цей вибір за нас роблять інші – батьки, вчителі, сусіди-знайомі, престиж того чи іншого фаху тощо. Однак це й не дивно, адже в наш час навіть дорослому буває важко зорієнтуватися в тому всьому різноманітті нових професій, що його пропонують університетські кафедри, а дитині чи підліткові, який обирає, куди вступати й на кого вчитися, – й узагалі хоч плач.

Саме тому видавництво «Грані-Т» спільно з Державним центром зайнятості Міністерства соціальної політики України вирішило запровадити Всеукраїнський профорієнтаційний конкурс прозових творів для дітей та юнацтва. Отак, у художній формі, ми прагнемо ознайомити дітей молодшого й середнього шкільного віку з різноманіттям професій і їхніми особливостями, а відтак – допомогти юним читачам самостійно обрати фах залежно від своїх інтересів, життєвих цілей, уподобань, а також потреб суспільства.

Темою конкурсного твору може бути:

-         певний вид професійної діяльності (її зміст, характер праці, умови праці тощо);

-         розповідь про людину, яка зайнята певним видом професійної діяльності;

-         історія про яскравого представника певної професії;

-         історія, пов’язана з професійною діяльністю;

-         розповідь про якусь історичну особу, яка свого часу стала засновником абсолютно нової, невідомої доти, професії;

-         інші аспекти професійної діяльності людей.

 

Премії буде присуджено у двох номінаціях:

«Оповідання для дітей молодшого шкільного віку»:

«Повість для дітей середнього шкільного віку»:

Перша премія – 10 000 гривень кожна;

Друга премія – 5 000 гривень кожна;

Третя премія – 3 000 гривень кожна.

 

На здобуття премії висуваються ориґінальні твори, написані українською мовою, які раніше не друкувалися (оприлюднювалися). Премії не присуджуються за твори, що були відзначені преміями інших конкурсів.

Рукописи надсилати в електронному (Times New Roman, 12 кегель, 1,5 інтервал) або друкованому вигляді на адреси:

електронний варіант – prof_konkurs@ukr.net;

друкований – Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.

 

Конкурс триватиме з 19 травня до 31 жовтня 2011 року.

Твори переможців увійдуть до окремої серії книжок видавництва «Грані-Т».

 

Детальніше з умовами Конкурсу й Положенням можна ознайомитися на сайті видавництва «Грані-Т» (http://www.grani-t.com.ua/).

http://www.grani-t.com.ua/ukr/news/1068/

 

 Положення конкурсу

 

Координатор проекту –

 

Олена Мовчан


+380 44  200-12-57 (58, 59)

office@grani-t.info
© 2006—2018 Видавництво «Грані-Т»
Телефон/факс:
+380 44  200-12-57 (58, 59)

Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.
Ел. пошта: office@grani-t.info
Повна контактна інформація