ГРАНІ-ТИЗДАТЕЛЬСТВО ГРАНИ-Т
Володимир Єшкілєв «Втеча майстра Пінзеля»«Українська графіка першої третини ХХ століття»Вітаутас В. Ландсбергіс «Мишка Зіта»«Казки Японії»Леся Воронина «Прибулець з країни Нямликів»Олесь Ільченко «Пригоди динозавриків»Ніна Воскресенська «Владар Країни Бажань»Олександр Макаров «Курс юного антиквара»Інна Волосевич «Про хлопчика»Біблія «Для сімейного читання з коментарями та ілюстраціями»Ярослав Грицак «Життя, смерть та інші неприємності»«Ростам і Сохраб»Н.В. Гоголь «Петербургские повести»«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»«Три казочки у в'язочку»«Казки Скандинавії»Іван Андрусяк «Зайчикова книжечка»«По одному віршу ста поетів (1235 р.)»Олесь Ільченко «Наші птахи»Ян Твардовський «Ще одна молитва»«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»Про тварин«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»Анастасія Крачковська про Евариста Ґалуа, Теодора Рузвельта, Енді Воргола, Михайла Дзиндру, Марґарет Тетчер


Розсилка новин

Підписатися на розсилкуВідбулося нагородження переможців конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» у Києві RSS

20 грудня, 2010

 

17 грудня відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» в місті Києві. Цього дня з рук сучасних українських письменників, представників видавництва «Грані-Т», почесних гостей та представників Національного олімпійського комітету України автори найкращих відгуків у місті Києві отримали цінні призи.

Головний приз – ноутбук отримала Приходько Софія, учениця 5-А класу СЗШ № 132 Голосіївського району та її вчителька Мовчанок Світлана Володимирівна, які написали відгук на книгу Олександра Дерманського «Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ».

Набір книг дипломи та подарунки від наших партнерів здобули Тимощук Нікіта, учень 4-А класу ШДС № 322 Деснянського району (учитель – Пікуля Лідія Павлівна), який підготував відгук одразу на декілька заявлених творів: Любко Дереш «Про Миколу Гоголя, Марка Твена, Ніколу Теслу, Альберта Ейнштейна, Стівена Кінга»; Валерій та Наталя Лапікури «Чарівна брама»;  Степан Процюк «Аргонавти» та Безвербний Богдан, учень 5-Б класу СЗШ № 50 Святошинського району; (учитель – Василенко Людмила Петрівна) з відгуком на книгу Валерія та Наталі Лапікурів «Про Григорія Сковороду, Жана Анрі Фабра, Петра Котляревського, Івана Кожедуба, Михайла Остроградського».

Переможцем у номінації «Найактивніша школа» стала Слов’янська гімназія Дарницького району, що отримала від видавництва «Грані-Т» великий набір книг для поповнення шкільної бібліотеки.

Диплом видавництва «Грані-Т» та цінний подарунок за перемогу в номінації «Найактивніший клас» отримав учитель Доній Ольга Станіславівна за підготовку учнів 5-А класу гімназії № 318 «Міленіум» Солом’янського району.

Окремі подарунок від Національного олімпійського комітету України отримав автор найкращого відгуку на спортивні книги з серії «Життя видатних дітей» видавництва «Грані-Т».

За час проведення конкурсу в столиці України взяли участь 5 819 школярів із 258 загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва. Під час конкурсу організовувалися виставки дитячої літератури, зустрічі з письменниками. Діти мали змогу поспілкуватися з людьми, що творять книжки.

У межах щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» видавництво «Грані-Т» провело для учнів 4-5 класів зустрічі з дитячими письменниками в усіх областях України. Пройшло понад 50 зустрічей, письменники та представники видавництва розповідали про правила конкурсу, схему його проведення та дали відповіді на запитання школярів. Учасники зустрічей ділилися цікавими спостереженнями та творчими досягненнями, що допомогло юним читачам написати свій найкращий відгук на обрану прозову книжку.

Відповідальну місію визначення призерів конкурсу виконувало журі. Цьогоріч головою журі був доцент кафедри методики мов та літератури Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Авраменко Олександр Миколайович. Члени журі відмітили, що учасники підійшли до написання робіт творчо, з ентузіазмом та відповідальністю. На відміну від минулорічних робіт, думки авторів більш виважені, обґрунтовані, що говорить про попередню настановчу роботу педагога. Багато учасників творчо підійшли до оформлення відгуків: додавали свої ілюстрації, фотографії, присвячували героям книг вірші.

Світлини  Більше фото

Офіційний партнер цьогорічної церемонії нагородження фонд Л. Кучмипереможців конкурсу  «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» – Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна».

 

Детальні результати конкурсу можна дізнатися на ЦІЙ сторінці.

Організатори конкурсу:

  • Міністерство освіти і науки України;
  • Міністерство культури і туризму України.

Співорганізатор конкурсу:

Грані-Т 

Видавництво «Грані-Т»

 

Конкурс проходить за підтримки Державного комітету телебачення та радіомовлення України.

Партнери:

 Укрпошта                

 

Osvita.ua

               
Книжковий інтернет-магазин «Букля» 

 

Медіа-партнери:

     Інтернет-видання Zaxid.net  
     
  
    Дитячий журнал «Барвінок»
       
    
 
 Газета «Казковий Вечір»
 
Відкритий урок Крилаті    

 За підтримки:

         
     
      

 

 

 
© 2006—2019 Видавництво «Грані-Т»
Телефон/факс:
+380 44  200-12-57 (58, 59)

Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.
Ел. пошта: office@grani-t.info
Повна контактна інформація