ГРАНІ-ТИЗДАТЕЛЬСТВО ГРАНИ-Т
Ян Твардовський «Ще одна молитва»«Українська графіка першої третини ХХ століття»«По одному віршу ста поетів (1235 р.)»Біблія «Для сімейного читання з коментарями та ілюстраціями»«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»Ярослав Грицак «Життя, смерть та інші неприємності»«Три казочки у в'язочку»Про тваринЛеся Воронина «Прибулець з країни Нямликів»Н.В. Гоголь «Петербургские повести»Олесь Ільченко «Наші птахи»Олесь Ільченко «Пригоди динозавриків»«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»Вітаутас В. Ландсбергіс «Мишка Зіта»Анастасія Крачковська про Евариста Ґалуа, Теодора Рузвельта, Енді Воргола, Михайла Дзиндру, Марґарет ТетчерНіна Воскресенська «Владар Країни Бажань»«Ростам і Сохраб»Інна Волосевич «Про хлопчика»Іван Андрусяк «Зайчикова книжечка»Олександр Макаров «Курс юного антиквара»«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»Володимир Єшкілєв «Втеча майстра Пінзеля»«Казки Японії»«Казки Скандинавії»


Розсилка новин

Підписатися на розсилкуЛітература для дітей

Дитячі книжки

Серія «Абетки»

Серія «Бібліотека відмінника»
Книжки цієї серії містять повні тексти творів українських письменників, які подані у шкільному підручнику з української літератури скорочено, а також твори, рекомендовані шкільною програмою для додаткового опрацювання. Вони допоможуть учням легко опанувати шкільний матеріал, не витрачаючи часу на пошуки окремих книжок. Для учнів та вчителів.

Серія «Велика модниця»
Книжечки цієї серії – найкращий подарунок для маленьких красунь, які, без сумніву, люблять вишукано одягатися самі, а також красиво одягати своїх улюблених ляльок. У книжках Ви знайдете найрізноманітніші комплекти одягу. Кожне наступне видання – новий одяг для нового перевтілення. Зручністю серіїї є те, що ляльку не потрібно вирізати ножицями, а досить лише легенько натиснути на сторінку з її зображенням – і вона у Вас у руках!

Серія «Дивний детектив»
Інколи життя тих, кому від 12 до 16 років, скидається на детектив зі справжнісінькими розслідуваннями, карколомними пригодами, небезпечними пошуками загадкових предметів і цікавими незнайомцями, котрі допомагають розкрити таємницю. Кмітливість, розум, наполегливість і допитливість – невід’ємні помічники головних героїв усієї серії «Дивний детектив – 08». Саме такі історії, створені відомими українськими письменниками, увійшли до нової серії видавництва «Грані-Т». Сподіваємося, що інтрига детективів примусить усіх щомісяця з нетерпінням чекати продовження пригод.

Серія «Дитяча іронічна поезія»
До серії «Дитяча іронічна поезія» увійшли твори видатних письменників, які писали й пишуть різними мовами, жили і живуть у різних країнах і умовах. Об’єднує їх, на нашу думку, іронічне ставлення до себе та до життя, і дуже серйозне ставлення до дітей. Іронія – не лише гра слова і думки, іронія – універсальний захист від світової невлаштованості і несправедливості. Чим серйозніше ми ставимось до гри, тим краще сприймають і розуміють нас наші діти. Це книги не лише для дуже «дорослих» дітей, але й для дуже «дитячих» дорослих, які хочуть, щоб їхня дитина навчилась сміхом перемагати страх, слабкість, несправедливість, нерозумність.

Серія «Джерельце»
Книжки серії відкриють читачеві мудрий і чарівний світ казок. Цей жанр народнопоетичної творчості був сприйнятий літературою, яка надала йому ще більшої довершеності. У серії зібрані найкращі зразки саме літературних казок українських класиків.

Серія «Життя видатних дітей»
Видатний французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері стверджував, що «всі ми родом з дитинства». Наші дорослі досягнення ґрунтуються на дитячих спогадах та мріях. Ті, кому пощастило вчасно виявити свій талант, щасливі та відомі всьому світові. Історії геніального дитинства із серії «Життя видатних дітей» допоможуть вам і вашій дитині виявити саме той неповторний талант, що зробить вас батьками видатної особистості.

Серія «Золотий лелека»

Серія «Історії в малюнках для найменших»
«Історії в малюнках» – так можна назвати серію книжок для найменших читачів. Кожна нова книжка цього містить захоплюючу й пізнавальну історію, відтворену в малюнках щоразу новим, цікавим художником.

Серія «Казки народів світу»
Серія презентує казки з усіх континентів – слов'янські та західноєвропейські, австралійські, африканські, індокитайські. Деякі з них відомі нам з дитинства, є й зовсім екзотичні – та всі вони промовляють єдиною мовою, мовою народної культури, доступною і зрозумілою кожному. Ці книжки будуть цікаві і дітям, і дорослим, адже в них – мудрість різних народів, грані якої шліфувались століттями і втілилися у чарівних образах зібраних тут шедеврів.

Серія «Класні комікси»
Відтепер твори класиків української літератури набули нового і несподіваного вигляду: серія «Класні комікси» видавництва «Грані-Т» доводить, що шкільна програма може і повинна бути цікавою.

Серія «Моллі Махлюй – маленька чарівниця»
Ти прагнеш більшого, ніж дозволено в твоєму дитячому віці? Бажаєш відхилити завісу в дорослий світ і переступити грань між чарівним світом батьків і дітей. Виявляється, там, де діють чари, так само існує чітке вікове обмеження. Читаючи книги Нелє Моост, яка у дитинстві сама прагнула стати чаклункою, ти потрапиш у вир магічних пригод маленької чарівниці Моллі і разом з нею пізнаватимеш науку «Великого довідника чарів для чарівниць і чарівників старших за сто років».

Серія «Мультстудія»
Звик дивитися мультфільми на екранах телевізору, кінотеатру чи комп’ютера? А чи знаєш ти, як вони туди потрапляють? Часто їх просто малюють звичайними фарбами і пензликом! Саме такі мультфільми презентує серія нашого видавництва «Мультстудія «Грані-Т». Майстерно створені малюнки та влучні репліки не залишать тебе байдужим. Спробуй і ти створити власний мультфільм.

Серія «Пригоди детектива Ниточки»
На горищі одного з міських будинків розпочало свою роботу незвичайне детективне агентство «Рожеві окуляри». Його власник – кмітливий детектив Ниточка – до кожної загадкової справи знайде відповідь, відшукає загублені речі та допоможе тим, хто того потребує.Серія книжок для майбутніх допитливих та непосидючих детективів.

Серія «Розмальовки»
Розмальовки, які ввійшли до цієї серії мають на меті не лише розважальну, але й повчальну мету. Малюючи, ваш малюк зможе читати казки, відгадувати загадки про тварин і пори року, знайомитися з народною мудрістю.

Серія «Суперники»
Футбол – це не звичайна спортивна гра! І грають в неї не тільки хлопці, а й дівчата!  До того ж результати матчу між «дівчачою» і «хлопчачою» командами можуть бути цілком несподіваними… Прочитайте серію «Суперники» відомого сучасного німецького письменника Крістіана Тільманна і переконаєтесь самі, адже для близнюків Пауля і Пії, а також їхніх друзів футбол – найкращий винахід людства. Спортивний майданчик і команда вчать не лише розробляти стратегічні плани забивання м’яча у ворота, але й бути чесним у грі, у стосунках з батьками і друзями.

Серія «Сучасна дитяча поезія»
«Сучасна дитяча поезія» – це добрий смак і сонячний настрій для Вас і Вашого малюка. «Сучасна» означає, що в нашій серії – твори найкращих українських поетів, які творять нині, на зорі XXI століття. «Дитяча» – бо це вірші про і для Ваших дітей, які дарують їм любов, радість і добро, вчать тепло й невимушено пізнавати довколишній світ і себе в ньому. «Поезія» – це не просто набір заримованих рядків, а справді високохудожні твори, витримані в руслі найкращих традицій вітчизняної літератури.«Сучасна дитяча поезія» – це модно завжди!

Серія «Сучасна дитяча проза»
У цій серії пропонуємо ознайомитися з новою гранню творчості відомих письменників, які мають стійкий імідж у світі дитячої літератури: Ірен Роздобудько, Олеся Ільченка, Лариси Денисенко, Світлани Поваляєвої, Любка Дереша, а також з новими виданнями визначних дитячих письменниць Лесі Ворониної та Галини Малик. До роботи долучені і знані художники-ілюстратори Кость Лавро, Катерина Білетіна та Іда Ворс, і талановита творча молодь – Юлія Толмачова, Яна Роздобудько, Альона Котова, Олена Шикура.

Серія «Українська дитяча класика»
Кожна література має свою дитячу класику. Це книжки, на яких виростали дідусі з бабусями, татусі з матусями, а тепер – вже виростають і онуки. Саме тому видавництво «Грані-Т» започаткувало серію книжок під назвою «Українська дитяча класика». Тут буде зібрано все найкраще, що створили наші письменники для дітей. Так би мовити, наш золотий фонд. Пригоди і фантастика, мандри й детективи, життя школярів і чудернацьких створінь, психологічні та казкові повісті, історія й сучасність… Одне слово, все-все-все!А головне, що ці твори – ЦІКАВО читати! Бо написані вони не для шкільних програм, а для розваги, пізнання, уяви. Хто ж не хоче уявити себе відважним капітаном Північно-Льодовитого океану або дружинником київського князя, який іде походом на Візантію!Тож гарного вам ЧИТАННЯ!

Серія «Українські народні казки з вузликами»
Мабуть ще не доводилося маленьким допитливим читачам діставати цікавинки з чарівних вузликів. А нова серія «Українські народні казки з вузликами» якраз стане у пригоді розумникам і їхнім батькам, які мають змогу ще раз відкрити для себе глибину і мудрість народної казкиДля дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Серія «Українська майстерня фантастики»
Віднині у видавництві «Грані-Т» існує майстерня, де створюється нове обличчя фантастики. Уперше письменники-фантасти з України (і не тільки) зустрічаються у новій серії – «Українська майстерня фантастики», яка буде особливо цікавою передусім молоді. Це справжня майстерня, оскільки в ній кожен – окрилений початківець, відомий письменник, креативний художник чи модний дизайнер – однаково причетні до того, щоб фантастика відбулася тут і тепер, себто з Вами у Книзі.

Серія «Книготерапія»

Серія «Дівчата зі спорту»

© 2006—2019 Видавництво «Грані-Т»
Телефон/факс:
+380 44  200-12-57 (58, 59)

Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.
Ел. пошта: office@grani-t.info
Повна контактна інформація