ГРАНІ-ТИЗДАТЕЛЬСТВО ГРАНИ-Т
Про тваринАнастасія Крачковська про Евариста Ґалуа, Теодора Рузвельта, Енді Воргола, Михайла Дзиндру, Марґарет Тетчер«Три казочки у в'язочку»«Ростам і Сохраб»Володимир Єшкілєв «Втеча майстра Пінзеля»«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»Олесь Ільченко «Пригоди динозавриків»Вітаутас В. Ландсбергіс «Мишка Зіта»«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»Ян Твардовський «Ще одна молитва»«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»Ніна Воскресенська «Владар Країни Бажань»«Казки Японії»Іван Андрусяк «Зайчикова книжечка»Олесь Ільченко «Наші птахи»Біблія «Для сімейного читання з коментарями та ілюстраціями»«По одному віршу ста поетів (1235 р.)»«Казки Скандинавії»«Українська графіка першої третини ХХ століття»Н.В. Гоголь «Петербургские повести»Ярослав Грицак «Життя, смерть та інші неприємності»Інна Волосевич «Про хлопчика»Леся Воронина «Прибулець з країни Нямликів»Олександр Макаров «Курс юного антиквара»


Розсилка новин

Підписатися на розсилкуДитяча культурологія


«Сни Ганса Християна»
Андерсена вважають чарівником – його казки ніколи не старішають і продовжуються в нових історіях.

Гайнріх Гоффманн «Петер-Нечесаха»
Любі діти та батьки! Ви тримаєте в руках одну з найстаріших дитячих книжок. До вас цю чудову книжку прочитали вже мільйони дітей в усьому світі.

Образ доброчинності
Життя святих – скарбниця яскравих прикладів мудрих рішень, сміливих, милосердних, добрих вчинків, здатних змінювати людину і примножувати світло навколо неї.

Олесь Ільченко «Жуки та інші поважні особи»
Страшний на вигляд рогач із велетенськими рогами і милий бедрик, улюбленець дітвори; оспіваний шевченковим генієм хрущ, без якого неможливо уявити чарівних українських вишневих садків, і містичний скарабей – священна істота в стародавніх єгиптян; дивовижний світлячок і химерний богомол; співоча цикада і прудка бабка… 

Образ доброчинності 2
Життя святих – скарбниця яскравих прикладів мудрих рішень, сміливих, милосердних, добрих вчинків, здатних змінювати людину і примножувати світло навколо неї.

Олесь Ільченко «Наші птахи»
Найзаповітніша мрія людини – літати. Як птах, – високо і вільно. Ось чому птахи завжди захоплювали і привертали увагу людей.На теренах нашої батьківщини мешкає приблизно 300 видів птахів. Письменник Олесь Ільченко та художник-орнітолог Ігор Землянських яскраво відобразили життя та особливості 30 із 300 видів, рідних для України, пташок, об’єднавши за ареалом життя: степ, гори, ліс, водойми та місто.

Олесь Ільченко «Риби річок та озер»
У цій книзі для дітей та їхніх батьків ідеться про надзвичайно цікавих тварин – кісткових риб, точніше, про тих, що живуть у річках, озерах і ставках нашої країни. Жоден клас тварин на нашій планеті не налічує стільки видів, як кісткові риби – близько двадцяти тисяч! І чи не кожна риба має свою нерозгадану загадку поведінки чи існування в певних умовах.

Ян Твардовський «Гербарій»
Книжка, яку ви тримаєте в руках, – це також своєрідний гербарій. До неї увійшли вірші отця Яна Твардовського, присвячені рослинам. Деякі з цих віршів смішні, деякі дуже серйозні, – але всі вони схиляють до тихого й теплого розмислу про світ людини і світ природи.

Олесь Ільченко «Дерева»
Книга про дерева ? Дивний задум, та лишень із першого погляду. Справді, ми настільки звикли до цих велетенських рослин, так призвичаїлись бачити їх повсюдно, що, як правило, не задумуємось не лише про їх назву, а й навіть про вік. Не кажучи вже про те, як і коли вони з’явились отут – край дороги, біля будинку, за перехрестям.

Зірка Мензатюк «Український квітник»
Відома дитяча письменниця вирішила розкрити деякі із секретів власного квітника – й подарувала читачам мініатюрні есеї про найулюбленіші квіти. Як виявилося, ці квіти ми бачимо не лише мало не в кожному українському квітнику, а й на фресках, картинах, у малюнках, що їх створювали художники з часів античності й донині.

Олесь Ільченко « Бджолині родичі»
Відомий український письменник вирішив розповісти не лише про цікаве сімейне (ройове) життя величезних волохатих бджіл, які приносять найсолодше у світі чудо – мед!

Каталог «Мій Гоголь»

Іван Ющук «Троє на Місяці»
Як можна поєднати граматику і фантастичні пригоди юних українців на Місяці? Виявляється, зі скрутного становища й у космосі можна вийти переможцем, коли дбати про друга і пам’ятати про силу рідного слова.

«Сто краєвидів малювали хмари»
Київський художник Віктор Гукайло, який відібрав для цієї збірки поезії, перекладені з японської Іваном Бондаренком, вирішив проілюструвати їх способом «непрямого цитування».

Н.В. Гоголь «Вечера на хуторе близ Диканьки»
Знамениті повісті М.В. Гоголя вперше підготовані саме для школярів.

Олександр Макаров «Курс юного антиквара»
Усі ми трохи колекціонери і часто зберігаємо предмети, що перейшли нам у спадок або ж нагадують про якусь подію. Поза тим, що ці речі дорогі нам як пам’ять, вони ще й гарні. Кожна з них несе неповторний відгук минулого, а деколи має й досить відчутну матеріальну цінність.

Макаров Олександр «Монети з дідусевої скриньки»
Вірите, що гроші можуть бути завбільшки з кам’яну скелю, а Атлантида, ймовірно, розташовувалася у Чорному морі? Звідки ж родом монети з дідусевої скриньки? Захоплива подорож в екзотичні країни світу, знайомство з їхніми звичаями та традиціями допоможуть вам це з’ясувати.

«Створення світу»
Книга для допитливої малечі, якій цікаво, як Бог створив світ, де народжується день і куди зникає на ніч сонце.
© 2006—2019 Видавництво «Грані-Т»
Телефон/факс:
+380 44  200-12-57 (58, 59)

Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.
Ел. пошта: office@grani-t.info
Повна контактна інформація