ГРАНІ-ТИЗДАТЕЛЬСТВО ГРАНИ-Т
Про тваринЯрослав Грицак «Життя, смерть та інші неприємності»Леся Воронина «Прибулець з країни Нямликів»«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»Володимир Єшкілєв «Втеча майстра Пінзеля»Іван Андрусяк «Зайчикова книжечка»«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»«Казки Скандинавії»Ян Твардовський «Ще одна молитва»Біблія «Для сімейного читання з коментарями та ілюстраціями»«Ростам і Сохраб»Олесь Ільченко «Наші птахи»«По одному віршу ста поетів (1235 р.)»«Три казочки у в'язочку»Вітаутас В. Ландсбергіс «Мишка Зіта»Ніна Воскресенська «Владар Країни Бажань»«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»Олександр Макаров «Курс юного антиквара»Інна Волосевич «Про хлопчика»Анастасія Крачковська про Евариста Ґалуа, Теодора Рузвельта, Енді Воргола, Михайла Дзиндру, Марґарет Тетчер«Українська графіка першої третини ХХ століття»«Казки Японії»Н.В. Гоголь «Петербургские повести»Олесь Ільченко «Пригоди динозавриків»


Розсилка новин

Підписатися на розсилку


Соціальний проект «Вчися перемагати»

Організатори:

Грані-Т

 

 


• Видавництво «Грані-Т»

• Національний олімпійський комітет України

• Фонд Сергія Бубки

 

Генеральний партнер:• Європейська клініка персоналізованої медицини EUROLAB

 

Акції проекту, що вже відбулися

 

Соціальний проект «Вчися перемагати»

Читай – і ти станеш переможцем!

Сергій Бубка

Навесні 2010 року в київському видавництві «Грані-Т» побачили світ «спортивні» книги добре відомої читачам серії «Життя видатних дітей». Кожна з книг присвячена окремим видам спорту, а точніше – найвидатнішим українцям у їхній історії:

 Оповідання написані спортивними журналістами Григорієм Палієм та Олександром Мащенком і адресовані аудиторії віком від 8 до 14 років. Втім, як показує досвід, дитячі історії про видатних українських спортсменів цікаві й читачам, які давно вийшли з підліткового віку. Для вітчизняної дитячої літератури ці книги – справжній прорив, адже НІКОЛИ ДОСІ в Україні не писали художніх текстів про спорт і спортсменів.

До кінця 2010 року видавництво «Грані-Т» планує вихід друком ще кількох книг, героями яких стануть фехтувальники, гандболісти, важкоатлети, плавці, представники зимових видів спорту.

Вихід «спортивних» книг серії «Життя видатних дітей» – це перший етап масштабного соціального проекту «Вчися перемагати», який здійснюють:

  • Фонд олімпійського чемпіона, Героя України Сергія Бубки;
  • Національний Олімпійський Комітет України;
  • Видавництвом «Грані-Т».

Генеральний партнер проекту – Європейська персоналізована діагностична клініка EUROLAB.

Мета проекту – сприяти одночасному духовному та фізичному розвитку дітей і ставить такі завдання:

  • з одного боку, заохотити дітей до читання сучасної української літератури задля підвищення їхнього культурного рівня та покращення якості процесу читання – що і є духовним здоров’ям дітей;
  • а з іншого боку, піклуватись про фізичне здоров'я дітей та про їхній фізичний розвиток сформувати в учнів стійкого інтересу до занять фізичними вправами, масового та олімпійського спорту.

В рамках проекту заплановані регулярні презентації книжок у школах всіх регіонів України за участю героїв оповідань – відомих українських спортсменів на чолі із Сергієм Назаровичем Бубкою, а також авторів книг та представників видавництва.

Проект охопить усю територію України: 24 області (міста, райони, села, селища), міста Київ та Сімферополь, Автономну Республіку Крим. Загалом це понад 20 тисяч загальноосвітніх навчальних закладів України.

Цільова аудиторія проекту – діти молодшого та середнього шкільного віку, вчителі фізичного виховання та української мови й літератури.

Проект передбачає поповнення бібліотечних фондів щомісяця у 4 загальноосвітніх школах у кожній із 24 областей України та АР Крим – 500 книжок щомісяця.

Термін проведення – мінімум 1 рік.

Для учнів 4-5 класів, які візьмуть участь у Щорічному регіональному конкурсі «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», Фонд Сергія Бубки підготував сюрприз. Хто напише відгуки на «спортивні» книги з серії «Життя видатних дітей» – отримає спеціальні призи.

 

 
© 2006—2018 Видавництво «Грані-Т»
Телефон/факс:
+380 44  200-12-57 (58, 59)

Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.
Ел. пошта: office@grani-t.info
Повна контактна інформація