ГРАНІ-ТИЗДАТЕЛЬСТВО ГРАНИ-Т
«Українська графіка першої третини ХХ століття»Ян Твардовський «Ще одна молитва»Іван Андрусяк «Зайчикова книжечка»«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»Володимир Єшкілєв «Втеча майстра Пінзеля»Ярослав Грицак «Життя, смерть та інші неприємності»«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»«Три казочки у в'язочку»Про тваринВітаутас В. Ландсбергіс «Мишка Зіта»Інна Волосевич «Про хлопчика»Олесь Ільченко «Наші птахи»Н.В. Гоголь «Петербургские повести»«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»Анастасія Крачковська про Евариста Ґалуа, Теодора Рузвельта, Енді Воргола, Михайла Дзиндру, Марґарет Тетчер«По одному віршу ста поетів (1235 р.)»Біблія «Для сімейного читання з коментарями та ілюстраціями»«Казки Скандинавії»Леся Воронина «Прибулець з країни Нямликів»«Казки Японії»Олесь Ільченко «Пригоди динозавриків»Ніна Воскресенська «Владар Країни Бажань»Олександр Макаров «Курс юного антиквара»«Ростам і Сохраб»


Розсилка новин

Підписатися на розсилку


Соціальний проект «Вчися перемагати»

Організатори:

Грані-Т

 

 


• Видавництво «Грані-Т»

• Національний олімпійський комітет України

• Фонд Сергія Бубки

 

Генеральний партнер:• Європейська клініка персоналізованої медицини EUROLAB

 

Акції проекту, що вже відбулися

 

Соціальний проект «Вчися перемагати»

Читай – і ти станеш переможцем!

Сергій Бубка

Навесні 2010 року в київському видавництві «Грані-Т» побачили світ «спортивні» книги добре відомої читачам серії «Життя видатних дітей». Кожна з книг присвячена окремим видам спорту, а точніше – найвидатнішим українцям у їхній історії:

 Оповідання написані спортивними журналістами Григорієм Палієм та Олександром Мащенком і адресовані аудиторії віком від 8 до 14 років. Втім, як показує досвід, дитячі історії про видатних українських спортсменів цікаві й читачам, які давно вийшли з підліткового віку. Для вітчизняної дитячої літератури ці книги – справжній прорив, адже НІКОЛИ ДОСІ в Україні не писали художніх текстів про спорт і спортсменів.

До кінця 2010 року видавництво «Грані-Т» планує вихід друком ще кількох книг, героями яких стануть фехтувальники, гандболісти, важкоатлети, плавці, представники зимових видів спорту.

Вихід «спортивних» книг серії «Життя видатних дітей» – це перший етап масштабного соціального проекту «Вчися перемагати», який здійснюють:

  • Фонд олімпійського чемпіона, Героя України Сергія Бубки;
  • Національний Олімпійський Комітет України;
  • Видавництвом «Грані-Т».

Генеральний партнер проекту – Європейська персоналізована діагностична клініка EUROLAB.

Мета проекту – сприяти одночасному духовному та фізичному розвитку дітей і ставить такі завдання:

  • з одного боку, заохотити дітей до читання сучасної української літератури задля підвищення їхнього культурного рівня та покращення якості процесу читання – що і є духовним здоров’ям дітей;
  • а з іншого боку, піклуватись про фізичне здоров'я дітей та про їхній фізичний розвиток сформувати в учнів стійкого інтересу до занять фізичними вправами, масового та олімпійського спорту.

В рамках проекту заплановані регулярні презентації книжок у школах всіх регіонів України за участю героїв оповідань – відомих українських спортсменів на чолі із Сергієм Назаровичем Бубкою, а також авторів книг та представників видавництва.

Проект охопить усю територію України: 24 області (міста, райони, села, селища), міста Київ та Сімферополь, Автономну Республіку Крим. Загалом це понад 20 тисяч загальноосвітніх навчальних закладів України.

Цільова аудиторія проекту – діти молодшого та середнього шкільного віку, вчителі фізичного виховання та української мови й літератури.

Проект передбачає поповнення бібліотечних фондів щомісяця у 4 загальноосвітніх школах у кожній із 24 областей України та АР Крим – 500 книжок щомісяця.

Термін проведення – мінімум 1 рік.

Для учнів 4-5 класів, які візьмуть участь у Щорічному регіональному конкурсі «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», Фонд Сергія Бубки підготував сюрприз. Хто напише відгуки на «спортивні» книги з серії «Життя видатних дітей» – отримає спеціальні призи.

 

 
© 2006—2018 Видавництво «Грані-Т»
Телефон/факс:
+380 44  200-12-57 (58, 59)

Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.
Ел. пошта: office@grani-t.info
Повна контактна інформація