ГРАНІ-ТИЗДАТЕЛЬСТВО ГРАНИ-Т
Про тваринБіблія «Для сімейного читання з коментарями та ілюстраціями»«Ростам і Сохраб»Олесь Ільченко «Наші птахи»Іван Андрусяк «Зайчикова книжечка»Олесь Ільченко «Пригоди динозавриків»Володимир Єшкілєв «Втеча майстра Пінзеля»«Українська графіка першої третини ХХ століття»Ніна Воскресенська «Владар Країни Бажань»Ян Твардовський «Ще одна молитва»Ярослав Грицак «Життя, смерть та інші неприємності»Олександр Макаров «Курс юного антиквара»«Казки Скандинавії»«Казки Японії»«Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення»«Три казочки у в'язочку»«По одному віршу ста поетів (1235 р.)»Вітаутас В. Ландсбергіс «Мишка Зіта»Н.В. Гоголь «Петербургские повести»«Україна-Японія: дерев'яна архітектура»Інна Волосевич «Про хлопчика»«Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря»Анастасія Крачковська про Евариста Ґалуа, Теодора Рузвельта, Енді Воргола, Михайла Дзиндру, Марґарет ТетчерЛеся Воронина «Прибулець з країни Нямликів»


Розсилка новин

Підписатися на розсилку


Соціальний проект «Вчися перемагати»

Організатори:

Грані-Т

 

 


• Видавництво «Грані-Т»

• Національний олімпійський комітет України

• Фонд Сергія Бубки

 

Генеральний партнер:• Європейська клініка персоналізованої медицини EUROLAB

 

Акції проекту, що вже відбулися

 

Соціальний проект «Вчися перемагати»

Читай – і ти станеш переможцем!

Сергій Бубка

Навесні 2010 року в київському видавництві «Грані-Т» побачили світ «спортивні» книги добре відомої читачам серії «Життя видатних дітей». Кожна з книг присвячена окремим видам спорту, а точніше – найвидатнішим українцям у їхній історії:

 Оповідання написані спортивними журналістами Григорієм Палієм та Олександром Мащенком і адресовані аудиторії віком від 8 до 14 років. Втім, як показує досвід, дитячі історії про видатних українських спортсменів цікаві й читачам, які давно вийшли з підліткового віку. Для вітчизняної дитячої літератури ці книги – справжній прорив, адже НІКОЛИ ДОСІ в Україні не писали художніх текстів про спорт і спортсменів.

До кінця 2010 року видавництво «Грані-Т» планує вихід друком ще кількох книг, героями яких стануть фехтувальники, гандболісти, важкоатлети, плавці, представники зимових видів спорту.

Вихід «спортивних» книг серії «Життя видатних дітей» – це перший етап масштабного соціального проекту «Вчися перемагати», який здійснюють:

  • Фонд олімпійського чемпіона, Героя України Сергія Бубки;
  • Національний Олімпійський Комітет України;
  • Видавництвом «Грані-Т».

Генеральний партнер проекту – Європейська персоналізована діагностична клініка EUROLAB.

Мета проекту – сприяти одночасному духовному та фізичному розвитку дітей і ставить такі завдання:

  • з одного боку, заохотити дітей до читання сучасної української літератури задля підвищення їхнього культурного рівня та покращення якості процесу читання – що і є духовним здоров’ям дітей;
  • а з іншого боку, піклуватись про фізичне здоров'я дітей та про їхній фізичний розвиток сформувати в учнів стійкого інтересу до занять фізичними вправами, масового та олімпійського спорту.

В рамках проекту заплановані регулярні презентації книжок у школах всіх регіонів України за участю героїв оповідань – відомих українських спортсменів на чолі із Сергієм Назаровичем Бубкою, а також авторів книг та представників видавництва.

Проект охопить усю територію України: 24 області (міста, райони, села, селища), міста Київ та Сімферополь, Автономну Республіку Крим. Загалом це понад 20 тисяч загальноосвітніх навчальних закладів України.

Цільова аудиторія проекту – діти молодшого та середнього шкільного віку, вчителі фізичного виховання та української мови й літератури.

Проект передбачає поповнення бібліотечних фондів щомісяця у 4 загальноосвітніх школах у кожній із 24 областей України та АР Крим – 500 книжок щомісяця.

Термін проведення – мінімум 1 рік.

Для учнів 4-5 класів, які візьмуть участь у Щорічному регіональному конкурсі «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», Фонд Сергія Бубки підготував сюрприз. Хто напише відгуки на «спортивні» книги з серії «Життя видатних дітей» – отримає спеціальні призи.

 

 
© 2006—2019 Видавництво «Грані-Т»
Телефон/факс:
+380 44  200-12-57 (58, 59)

Україна 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.
Ел. пошта: office@grani-t.info
Повна контактна інформація